Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legbiztonsagosabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legbiztonsagosabb vedekezes? Kernek szepen pontos jo valaszokat, fontos lenne!

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 22:50
1 2 3
 21/30 kolosszus22 ***** válasza:
Mondom, ne menjünk bele! Csak az "az a legjobb mindkettőtöknek" megjegyzésre reagáltam reálisan.
2010. jan. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
mi az, h a hosszu tablettaszedés?? én tabis vok, de magam miatt szedem. mert parazok a terhességtől. amug képzeld, nem hiztam, és már 8 honapja szedem.
2010. jan. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
8 hónap alatt nem is érezhetted kiscsillag,majd évek után látod meg jobban a mellékhatásokat. Amúgy meg mindenki azt használ,úgy védekezik ahogy csak akar,nem kell itt sem egyik sem másik mellett kampányolni.
2010. jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Pharmatex hüvelytablettára vagy kúpra gondolsz??
2010. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
bocsanat ha valakit megserettem hogy atz mondtam hogy hizlal a tableta,en enm vagyok ellene,csak tudom hogy a csaladomban tobben is a tabletatol hiztak el az evek soran es tudom hogy en si hajlekony vagyok erre ezert tartok tole:|,maskulonben nem mindenkire hat az elhizas a tabletatol,szerintem fugg a csaladi genektol,en tudom bsiztosan hogy hajlekony avgyok ra ezert mondom,megegyszer bocs...es kosz atobieknak az otleteket:)
2010. jan. 9. 16:39
 26/30 anonim ***** válasza:
félek én is a káros mellékhatásoktól, de mondom, semmi másban nem bizok. ugyh akkor csak ez marad.
2010. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
de ennek a legalacsonyabb a pearl - indexe. az, h a te családodban elhiztak, nem azt jelenti, h a baratnod is el fog. amugy azok még ősrégi tabletták voltak, ma már vannak ujabbak, amelyek nem hizlalnak.
2010. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Az elhízás mellett vannak egyébb vannak egyébb mellékhatásai is,jó lenne ha csak ez lenne (vérrögképződés ha hajlamos vagy rá,libidó és hüvelynedvességcsökkenés, a májnak sem tesz sok jót,stb)akármilyen alacsonyhormontartalmú,de akkor is hormon,nem természetes.Szóval én fiatal korban biztos nem kezdeném el a szedegetését,de ez mindenkinek a saját döntése.
2010. jan. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
de az ember fiatal korban nem akar gyereket. később már minek szedjek tablettat, 30 évesen már nem h nem gond, de kell is egy gyerek. de egyetértek, h van káros hatása. de ez nem bizonyitott. az viszont igen, h csökkenti a méhnyakrákot. erről senki se hallott??
2010. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
* méhnyakrák kialakulásának lehetőségét.
2010. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!