Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rezia fog. Gátlót szedek....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rezia fog. Gátlót szedek. Késleltettem. Lehet bajom?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Lenne egy sürgős kérdésem!19 éves vagyok, másfél éve szedem a Rezia fog.gátló tablettát.Rutin szerint mindig betartottam, bevettem időben a gyógyszert.Azonban most késleltettem, és nem vettem be 3 placebo(zöld) tablettát.A tájékoztatón úgy van, hogy amennyi nappal szeretném késleltetni, annyi szem zöldet ne vegyek be, ugyanis ezek hatóanyag nélküliek.Ám, a probléma az, hogy így nem jelentkezett semmiféle vérzésem, már a másik levél 7.tablettájánál tartok, és még csak pecsételő se volt, pedig a tájékoztató szerint előfordulhat, hogy esetleg kevés vérzés lesz.Terhes nem lehetek, mert a barátommal így még pluszba védekeztünk, nehogy baj legyen.Mégis aggódom, hogy nem jelentkezett eddig semmiféle vérzés.A hasam fájdogál egyszer-egyszer, a mellem is ugyanúgy, ahogy szokott mielőtt megjön.Bezavartam volna a hormonjaimat? :S Vagy talán az antibiotikum zavart be, amit 5 napig szedtem?(Azóta viszont holland-módszer szerint járunk e) Jól jönne a segítség!Előre is köszönöm!

2014. júl. 15. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Bezavarhatott a kesleltetes, es az antibiotikum is. Van akinek kell par honap mire ujra helyreall. Addig vedekezzetek maskepp is.
2014. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!