Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye fölöslegesen aggódom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye fölöslegesen aggódom, hogy terhes lennék?

Figyelt kérdés
Decemberben 6.-án,9.-én és 22.-én voltam együtt a barátommal.December 28.-án megjött a menstruációm,de annyira görcsöltem,mint még soha.Utána 2 napig véreztem rendesen.Aztán reggel,d.e. semmi vér,d.u. meg újra véreztem.Ez ment 4 napig...És komolyan már mindenre gondoltam...De 9.-én és 22.-én ellenőriztük a gumit és nem volt lyukas...Minden alkalommal óvszerrel védekezünk.
2010. jan. 7. 21:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mivel megjött nem lehetsz terhes. A mensit sok minden befolyásolja..
2010. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Bocsika, de az első hozzászóló nagy hülyeséget írt. Mivel ciklikusan változott dec. 28. után, ezért bizony bőven lehetsz. Egy terhességit csináljál!
2010. jan. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

A második mondott hülyeséget az elsőnek volt igaza.

Gondolkozz már: Védekezett óvszerrel, ami nem szakadt ki, megjött a vérzése. Az, hogy délelőtt nem vérzett, azt jelenti, hogy éjszaka nem folyt belőle annyi. Na most ha később kelt és talán még később is ment el pisilni, akkor bőven belefér, hogy ez a vér csak délután távozott. Ez így szokott lenni. Ha korán kelt, akkor is előfordul, hogy ha mégis nála éjszaka távozott a java vér, akkor délelőtt "szünetel", majd csak délután kezdődik. Ebben semmi rendellenes nincs. NEM LEHET TERHES. Érdekelne mire alapoztad ezt az állításodat, de komolyan, mert lassan hülyét kapok már ettől a sok valótlan, megalapozatlan választól...

2010. jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

ma 22:52-nek!


Szerintem viszont a másodiknak van igaza, feltétlenül javallott a gyors megoldás. De tudom, ma a legtöbben spórolnak már egy terhességi teszten is, szóval...az viszont enm szép, hogy félrevezeted az ideírokat!!! Mi vezérel?

2010. jan. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Na tessék már itt is itt vagy :) Először a párkapcsolatok témakörben látlak, utána a szexualitás témában, most meg itt :)
2010. jan. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szia, Niki! Ismerjük egymást?
2010. jan. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Még nem ;)Téged is Nikinek hívnak? Oltári cuki ;)
2010. jan. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem ironizáltam, tényleg Niki vagyok. Komolyra fordítván, Te is?
2010. jan. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Komolyra fordítva nem :) Új tag vagy itt,aki eddig olvasó volt és megunta az idióta megnyilvánulásokat, vagy csak simán újraregeltél?
2010. jan. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A plasztikai sebészes dolog jó volt :)
2010. jan. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!