Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van okom aggodalomra vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggodalomra vagy megnyugodhatok?

Figyelt kérdés
Menstruációm 2 napjának legvégén(éjjel) együtt voltunk a párommal és kiszakadt az óvszer. Rá 1,5 napra elmentünk nőgyógyászhoz,aki azt mondta nem kell esemény utánit bevennem,mert nem lehetek terhes.Az eset után még 5 napig vérzésem volt,leginkább barnás folyás(minden hónapban barnás folyásom van az utolsó napokban)Emellett irattam gyógyszert a dokival,amit menstruációm 5.napján el is kezdtem szedni. A kérdésem az lenne,hogy megnyugodhatok-e,hogy nem vagyok terhes és minden oké? köszönöm a válaszokat! :)
2014. júl. 12. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a nőgyógyász azt mondta, akkor néhány fórumozó nem fogja jobban tudni látatlanban.
2014. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom,azért kérdeztem csak,mert nem sikerült teljes mértékben megnyugtatnia,ugyanis nem vizsgált meg(mert menstruáltam) 2 hét múlva kell visszamennem hozzá vizsgálatra,viszont addig nem tudok megnyugodni teljesen és ha izgulok és idegeskedek rajta csak rosszabb lesz.
2014. júl. 12. 16:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Én orvostanhallgató vagyok és szerintem is baromi kicsi az esélye, hogy terhes vagy. De ha nem vagy megnyugodva (mert hát mindig ott van valami kis minimális esély), akkor pár hét múlva csinálj egy terhességi tesztet. Pár száz forintért kapsz egy drogériában.
2014. júl. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!