Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bnőm most kezd Nuvaringet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bnőm most kezd Nuvaringet Használni (eddig gumi)! Félek elmenni benne, mert hátha baj lesz, másokkal is volt így? Hogy nyugtathatnám meg magam?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A nuvaring hormon. Megakadályozza a peteérést. Szóval nincs amit megtermékenyítsen a hímivarsejt :) Semmi okod nincs félni :)
2010. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 hónapja fogamzásgátlózok és még most sem engedem gumi nélkül, kissé parás vagyok:( de főleg azé mert sokszor vok beteg és erős gyógyszereket kapok ami csökkenti hatását.
2010. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jah és ne fél nem lehet semmi baj cska én vok parás előzö voltam
2010. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is gyűrűt hazsnálok. NED parázz. Azért van hogy védjen.
2010. jan. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm is szed fogamzásgátlót.

Én is nagyon parás vagyok,mindig használtunk mellette gumit is.Pedig ő is próbál mindig nyugtatni hogy ne foglalkozzak ezzel feleslegesen. Aztán egyszer mondom próba cseresznye kipróbáltuk anélkül. Azóta egyre gyakrabban csináltuk gumi nélkül és így hogy látom hogy tényleg nincs semmi gond azóta sem sokkal könnyebben megnyugszok és már nem is foglalkozok vele úgy mint előtte.

És hát sokkal jobb is nélküle. :D

2010. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!