Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem tudom mi történik? Szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi történik? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Hát hol is kezdjem:/

1 hónapja volt 1 kis para h terhes a barátnőm..de megjött neki és a teszt is negatív lett..

azóta nem voltunk úgy együtt úgy h ez előfordulhatna..de..most 1 hónappal később


lassan már 1 hete késik neki..

ő azt mondja ne aggódjak..

de nemtudom..

előfordulhat h akkor lett a baj és közben megjött neki ls a teszt is rossz volt??ez szerintem szinte lehetetlen..


2010. jan. 7. 19:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Na ugye, megint igazam lett ;)
2010. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
most igen, de attól még van olyan, h vki a terhessége első pár hónapjában vérzik. ez ellen nem tudsz mit tenni.
2010. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Az nem olyan vérzés...és igenis meg lehet különböztetni és már korábban leírtam, hogy főleg az nem látja olyannak, aki fél a gyerektől...másrészről pedig azt is elmondtam, hogy iszonyatosan ritka...az esetek 99%-ban a terhesség első jele a menstruáció elmaradása. A maradék 1%-ban pedig a "menstruáció" másképp...
2010. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
érdekes, h olyan sok ismerősöm pont beleesik abba az 1 % - ba?? amugy meg honnan szedted, h 1 %?? én is tudok fejből irkálni.
2010. jan. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy tudom...tapasztalat. Én olyan nőkkel foglalkozom főként, akik teherbe akarnak esni. Ettől függetlenül muszáj értenem a fogamzásgátláshoz is. Érdekes módon egy teherbe eső betegünk sem jött úgy el, hogy vérzek de mégis terhes vagyok. Felettébb érdekesnek találom, hogy ez inkább azoknál van és azokat ijesztgetik vele, akik nem akarnak babát.
2010. jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
nem tudom. én tényleg tapasztaltam ezt. nem hazudtak, miért tették volna? sőt, a nagyimnál is igy volt. aztán volt is gond a szülésnél. tehát nem jó az a vérzés, csak mondom, h van, aki azt hiszi, h megvan neki. érted.. nem szakember mindenki :))
2010. jan. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!