Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem tudom mi történik? Szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi történik? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Hát hol is kezdjem:/

1 hónapja volt 1 kis para h terhes a barátnőm..de megjött neki és a teszt is negatív lett..

azóta nem voltunk úgy együtt úgy h ez előfordulhatna..de..most 1 hónappal később


lassan már 1 hete késik neki..

ő azt mondja ne aggódjak..

de nemtudom..

előfordulhat h akkor lett a baj és közben megjött neki ls a teszt is rossz volt??ez szerintem szinte lehetetlen..


2010. jan. 7. 19:00
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
azért köszönöm(:
2010. jan. 7. 19:50
 12/26 anonim ***** válasza:
Ne félj akkor sem terhes. Védekeztetek ebben a hónapban, szóval esélytelen a terhesség. 1 hét még nem a világ. Pontos szokott lenni a ciklusa?
2010. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló, de én úgy beparáztam, hogy a tesztet is halvány 2 csíkosnak láttam :'( Hiába mondta a párom, hogy nem az.

De biztos ami tuti, elmentem dokihoz, aki megvizsgált, volt egy kis gyulladásom, amire kaptam gyógyszert.

Rá egy napra megjött...

Tehát lehet, hogy más áll a háttérben nem terhesség

2010. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
nem lehetetlen. ugy latszik, az előző válaszoló nem igazán nézett utána. sok esetben még véreznek a nők terhesség alatt. ami persze, nem menstruáció, de hát nem mindenki számit arra, h terhes lesz, és azt hiszik, h az. amugy lehetséges, h terhes. miért is nem védekeztetek? ha védekeztetek volna, akkor most nem kellene itt ezt megkérdezni. na, de nem osztani akarlak. csak megsugom, h ha nem akartok gyereket, akkor védekezzetek.
2010. jan. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Továbbra is mondom: MARHASÁG! Nem jön meg az első sem. Miféle agyament baromság ez? Tudjátok a menstruáció nem olyan dolog, mint a ruha, hogy ha divatos, akkor használom, hordom stb. Nem tudom hányszor kell még elmondani valamit, hogy megértse valaki? A terhesség első jele a menstruáció első jele a menstruáció elmaradása. Amennyiben megjött a vérzése és még a teszt is negatív teljesen megnyugodhat. Ilyenkor csak önnyugtatásra ajánljuk a tesztet, mert a menstruáció és a terhesség kizárja egymást. Szóval áááá....és akkor így adjon az ember tanácsot, hogy ilyen hülyeséget mondanak előtte, hogy az első megjön...
2010. jan. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Másrészről pedig aki várja a vérzését, az azonnal kiszúrja, ha gáz van vele. Még a jót is rossznak látja nem pedig fordítva...
2010. jan. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
lehet, h neked marhaság, de megtörténik. tod, apukám eü-s, és sok mindent tapasztalt, látott már. azért csak nem hazudna.. amugy meg a közvetlen környezetemben 2 ember is van, akik véreztek az első 2 honapban.
2010. jan. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Tudod, én is az vagyok, elég sok mindent láttam már, de hogy valakinek normális menstruációja volt terhesség alatt, olyan nincs. És átlagosan semmi sincs, nemhogy vér...igenis marhaság, ezen az oldalon divat, hogy össze vissza beszélnek, hogy megjön az első meg a második, direkt azért mondotok ilyesmit, hogy megrémítsétek a kérdezőket, nehogy szexelni merjen...
2010. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
nem lehet normális menstruáció, de vérzés, amiről nem tudja éppen megállapitani egy laikus, h mi is az. azt hiszi, h gyengébb vérzés. persze, az a normalis, ha elmarad, és nincs vérzés terhesség alatt, de előfordul. és az nem jó.
2010. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Ma reggel megérkezett(:

köszönöm a válaszolóknak(:

2010. jan. 9. 11:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!