Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mindenképp kell vizsgálat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenképp kell vizsgálat fogamzásgátló felírásánál?

Figyelt kérdés
Eldönthetem én, hogy kérek-e vizsgálatot a tabletta felírása előtt, vagy mindenképp meg kell vizsgálnia?

2014. júl. 8. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:

igen kell

pl rák szűrés ha nincs...

2014. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkét esetben jobban jársz, ha megvizsgáltatod magad. Te te tudod, nem tudom, hogy muszáj-e
2014. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kötelező a vizsgálat.
2014. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerinted mi alapján fogják tudni, hogy neked milyen tabletta kell?
2014. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha valaha még gyereket akarsz, ill. szeretnéd megőrizni a májad is, akkor kötelező!

A vérvizsgálat különösen!

2014. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem megvizsgált az orvos de utána fel is írta a tablettát, nem kellett eredményekre várni vagy ilyesmi. Biztos úgy volt vele, anyám is hozzá jár vagy 120 éve, húgom is, szóval minek eredményekre várni. Meg én is azt mondom, hogy minek. Úgyis meghalok egy nap, minek mindenféle kellemetlenséggel meg unalmas várakozással telepakolni az életet, csak hogy egy picivel tovább tartson az?
2014. júl. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Khm, csak megjegyzem, hogy 3 orvosnál voltam tablettát felíratni és a következő zajlott:


- Jónapot! Szeretnék áttérni hormonális fogamzásgátlásra.

- Ok, akkor felírom ezt (amelyik gyógyszercéggel leszerződött azt ajánlja). Viszontlátásra!


A negyedik doki volt az aki rendesen kivizsgált, és szerncse, mert kiderült, hogy nem is szedhetek bogyót.


Szóval nem kell parázni, a legtöbb csak rád pillant és írja azt a bogyót, amelyikből ő profitál. És mehetsz isten hírével. Ha szerencsés vagy akkor nem lesz semmi gondod.


De ha te beletartozol abba szerencsétlen 30%-ba akkor majd mehetsz trombózissal Füredre, sürgősségivel.


Szóval te döntesz.

2014. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem sem vizsgált meg soha doki mielőtt felírta. Pedig jó lett volna mert akkor hamarabb kiderült volna hogy trombózis veszélye miatt nem szedhettem volna.
2014. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mindenképp cuncu.
2014. júl. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!