Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretném abbahagyni a fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném abbahagyni a fogamzásgátló szedését. Később (pl egy év múlva) ujra elkezdhetném ugyan azt, perszeorvosi vizsgálat utan, vagy akkor nmár problémásabb lenne az ujrakezdés?

Figyelt kérdés
Feleslegesnek tartom hogy szedjem mert nincs barátom es magas a koleszterinem es szerintem ez miatt.Mit kell tudnom az abbahagyasról es az ujrakezdesrol ?
2014. jún. 17. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ezt újrakezdheted, bár nem tudom, mi volt ez, de kevesebb ösztrogéntartalmú lenne ideális alapesetben.

Ha helyreáll normálisan addig peteérésed, akkor nem biztos, ezért kell ilyenkor tuti vizsgálat.

Én örülök, hogy nem folytattam a megmaradt levelet, mert nekem nem lett volna már ideális gyógyszer ez

2014. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Azt nem tudom, hogy újrakezdheted-e, de párom fél éve hagyta abba, és sok olyan panasza elmúlt, amit a tabletta szedés okozott, pedig nem is gondolt volna rá, emellett a közérzete is jobb. Mi azóta Pharmatex kúpot használunk, megszakítással kombinálva.
2014. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Meg nem szakítanám.


Egyszerű gyógysezrváltás is megoldás lehet a panaszokra egyébként akár...

2014. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze, ha rendesen helyreáll minden, egy év múlva elkezdheted megint. Sőt, akár pár hónap múlva is elkezdheted újra.
2014. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én mindenkinek ajánlom, hogy hagyja abba a gyogyszert.... 7 évig szedtem és msot fél éve nem jön meg a mensim, annyira felboritotta a szervezetemet. PCO-sak lettek a petefészkeim is... uh a gyogyszer maga az átok. rengeteg más modszer van ami nem ennyire rossz hatásu:(
2014. jún. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem mindenki jar igy. meglepodni is csak az szokott ezen, aki nem olvas utana vagy nem ert biologiahoz
2014. jún. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
masreszt legbiztonagosabb es ezek hormongondok csak. ez orvosolhato abortusz roncsolasa nem
2014. jún. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem biztonságos!!!!! Szerinted honnan tudod előre h a te szervezeted hogyan fog rá reagálni? Az orvos se isten, ő se tudja.... Minden harmadik nő manapság a PCO-val szenved olvassatok utána....minden évben mentem kontrollra és nem vette észre az orvos csak amikor abbahagytam h szüneteltessem fél évre... akkor kezdődött a baj. Senki nem számol ezzel csak amikor megtörténik...mit gondoltok miért nagy a nők meddőségi aránya? nem véletlen...a fogamzásgátlo csak arra jo h kevesebb esélyed van h méhnyakrákod legyen. De arra meg már ott van az oltás is.persze 100%os védelmet az sem biztosit.
2014. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
attól h biológiából érettségiztem még nem értek minden gyógyszer ,mellékhatásához, szerintem te sem..:)
2014. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egyébként szerintem itt el van valaki tévedve...a hormon gond az a legnagyobb probléma. Az határozza meg hogy van e peteérésed vagy nem..legalábbis elég sokat befolyásol abban h teherbe ess ha majd szeretnél babát.... nem azt mondtam h ne védekezzen hanem h rengeteg más modszer van ami nem ennyire káros.
2014. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!