Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segítség . Sürgős . VELGYN...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség . Sürgős . VELGYN fogamzásgátló mellet 2pozitív tesztem lett . Mit tegyek ha nem szeretném megtartani?

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 15:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hány hetes? Abortusz tabletta, vagy abortusz.
2014. júl. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
kb 5hetes mert most kellet volna egy hete megjönnie de nem jött meg vártam 1hetet de semmi vettem tesztet és pozitivmind 2...
2014. júl. 7. 15:49
 3/15 Nagyon gyakori ***** válasza:
54%
Semmiképpen ne öld meg! Amellett, hogy ez szörnyű, utána hogyan dolgoznád fel? Sokaknak nem is sikerül, utána jönnek az öngyilkossági gondolatok, pszichés, és egészségügyi zavarok. Az apja vállaljon felelősséget, neveljétek fel. Sokan nagyon bánják azt is utólag egy gyönyörű gyerek mellett, akit nagyon szeretnek, hogy egyáltalán eszükbe jutott régen megölni.
2014. júl. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Add oda a 16.10-es válaszolónak, szívesen felneveli.
2014. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
16:49 -es rögtön nem ..... a másik kttő válaszolonak köszönöm szépen :)
2014. júl. 7. 18:18
 6/15 anonim ***** válasza:

OFF: Akinek nem sikerül feldolgozni, az nem is akarta elvetetni, csak belekényszerítették. Én nem akartam gyereket, elvetettem, feldolgoztam, azóta élem az életem tovább, nem gyötörnek rémálmok, soha nem jártam pszichológusnál. Igaza van az utánad válaszolónak. A kérdező megszüli, te megkapod, és neveljed. Meg még keresünk csak ma 10 abortuszra váró nőt, hogy ők is adják neked, úgysincs jobb dolgod, mint gyereket nevelni. Egyből lesz 11 babád, akinek megmentheted az életét, és büszke lehetsz magadra.


ON: menj el nőgyógyászhoz, lehetőleg már holnap. UH-n megnéz, az is lehet, hogy nem egészséges a gyerek a tabletták miatt. A továbbiakat vele kell megbeszélned. Ha az abortuszt választod, akkor el kell menned a családsegítőbe 2 alkalommal is, ahol megpróbálnak rábeszélni, hogy tartsd meg. Ezután aláírják a papírod, és mehetsz a kórházba intézni a műtétet. Vérvételt fognak csinálni, meg még néhány vizsgálatot. Ha tényleg el akarod vetetni, akkor minél hamarabb intézkedj, annál egyszerűbb lesz fizikailag és lelkileg is.

2014. júl. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
18:20-as vlaszadó köszönöm .. megszeretném tartani de viszont még suliba járok és el akarom végezni az egészet szóval megyek és előszőr is meg nézetem egéssées e és ha igen át gondolom de 65-35%hoz hogy el vetetem a suli miatt hogy legyen jövőm és a gyerekemnek amit majd később fogok megtartani ..
2014. júl. 7. 18:38
 8/15 anonim ***** válasza:
Én megértelek, én is ezért választottam az abortuszt. Érettségi előtt álltam. Azóta diplomám is van, mesterképzést csinálok, dolgozok, megalapoztam az életem, úgy állok anyagilag, hogy mostmár akár egyedül is vállalhatnék gyereket, nem csak az apa fizetésére támaszkodva. Úgy gondolom, amíg egy nő nem tud megállni a saját lábán ha bármi történik (pl. apuka lelép, ez a leggyakoribb), addig ne szüljön.
2014. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
igy gondolom én is :) bár én már le éretcségiztem mostmár diplomázok de akkor is kell anyagi háttér ..
2014. júl. 7. 19:03
 10/15 anonim válasza:
100%
,,le éretcségiztem" ...hogyan?
2014. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!