Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 10 hete nem jött meg, terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 hete nem jött meg, terhes vagyok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 6 éve menstruálok, kb. 2 éve szinte teljesen rendszeresen jön meg. Előfordul, hogy stresszesebb időszakban kimarad egy hónap, de utána mindig rendesen, időre jön meg. Ezért is nem aggódtam az első pár hétben, viszont ma van 10 hete, hogy utoljára megjött, és kezdek aggódni. Nincs barátom, és nem is szexeltem senkivel "rendesen", egyszer fordult elő, hogy valaki "berakta", de nem volt előváladék, és nem került be ondó. Mi lehet a probléma?
2014. júl. 6. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:

csak ugy berakták?

ott a baj

2014. júl. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vékony vagy? vagy sokat stresszelsz mostanában?
2014. júl. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy nem volt előváladék? :D a gyerekedet elnevezhetem? :))
2014. júl. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2014. júl. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mindenképp csinálj holnap egy tesztet és majd menj el orvoshoz (ha nem vagy terhes akkor is, mert biztos van oka hogy nem jön meg)
2014. júl. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
9 hónap múlva megtudod :D
2014. júl. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csinálj már egy tesztet... -.-

Honnan tudjuk, hogy terhes vagy-e? Beléd látunk tán? Ez már ma a 10. csak berakta terhes vagyok? kérdés... ha negativ a teszt ballagj el egy nőgyógyászhoz.

2014. júl. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!