Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legjobb fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb fogamzásgátló tabletta? Milyen szempontokra kell figyelni, ha most fogok először szedni?

Figyelt kérdés

Nemsokára megyek fogamzásgátlót iratni és szeretném tapasztaltabbak segítségét kérni,hogy mire figyeljek.Tudom,h rengeteg ilyen kérdés van itt, sokat el is olvastam,de ez csak mégjobban összezavart.Lehet hallani jót is rosszat is mindenről...Nem szeretném ha majd csökkenne a libidóm,viszont jó lenne ha nőne a mellem.Melyik a legjobb készítmény és az milyen áron van?nem az ár a legfontosabb,szóval szívesen kifizetek többet is a gyógyszerért ha az jobb és kevésbé árt az egészségemnek.Azért kérem a segítségeteket,mert SZTK-ba készülök menni,rendelési időben és attól tartok,hogy a doki nem fog elég időt szánni rám és nem fog mindent rendesen elmagyarázni.Szeretnék tisztában lenni mindennel.

Előre is köszönöm a segítséget!

18/L


2010. jan. 6. 18:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
annyit kérhetsz csak, h alacsony hormontartalmu legyen, es ujabb fajta. akkor nem lehet gond. én a régiekben nem biznék.
2010. jan. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg minden fogamzásgátló tabiról hallasz majd jót és rosszat is. Én 1 évig Milligestet szedtem, utána Yasminelle-t. Sajnos mindkettő libidócsökkenést okozott, gyakorlatilag szinte soha nem kívánom a szexet. Most le akarok állni a tabival, és megvárom mi lesz a szünetben. A fontos az, hogy rendesen kivizsgáljanak, elküldjenek laborba. Ne hagyd magad! Amikor pedig már szeded a tabit, figyeld magad, észre fogd venni a mellékhatásokat.

Nálam a másik negatív tapasztalat az idegesség, feszültség. Ki lehet próbálni más tabikat is, ha az első nem jön be. ( Én is adok majd még esélyt egy 3. tabinak is.)

Remélem neked nem lesz gondod a tablettával. :-)

30 éves anyuka

2010. jan. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Rendesek vagytok! :)
2010. jan. 8. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!