Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legjobb fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb fogamzásgátló tabletta? Milyen szempontokra kell figyelni, ha most fogok először szedni?

Figyelt kérdés

Nemsokára megyek fogamzásgátlót iratni és szeretném tapasztaltabbak segítségét kérni,hogy mire figyeljek.Tudom,h rengeteg ilyen kérdés van itt, sokat el is olvastam,de ez csak mégjobban összezavart.Lehet hallani jót is rosszat is mindenről...Nem szeretném ha majd csökkenne a libidóm,viszont jó lenne ha nőne a mellem.Melyik a legjobb készítmény és az milyen áron van?nem az ár a legfontosabb,szóval szívesen kifizetek többet is a gyógyszerért ha az jobb és kevésbé árt az egészségemnek.Azért kérem a segítségeteket,mert SZTK-ba készülök menni,rendelési időben és attól tartok,hogy a doki nem fog elég időt szánni rám és nem fog mindent rendesen elmagyarázni.Szeretnék tisztában lenni mindennel.

Előre is köszönöm a segítséget!

18/L


2010. jan. 6. 18:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
illetve még az lenne a kérdésem,hogy az egyfázisú vagy a kétfázisú az előnyösebb,netán a legújabb háromfázisú?Miért?
2010. jan. 6. 18:41
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én Samba fogamzásgátlót szedek, ez egy elég új gyógyszer, a Richter Gedeon adja ki, háromfázisú. Nem olyan rég óta szedem (első gyógyszerem), de a mellem lassacskán elkezdett nőni, nem tudom, ez vajon a hormonok hatása, vagy amúgy is nőtt volna. Érdekes módon nekem nem hogy csökkent volna a libidóm, hanem szabályosan nőtt :D és ennek csak örülök... de az orvos talán többet tud majd mondani, én maszeknál voltam aki bár megvizsgált, nem mondott túl sokat, csak ezt írta fel. De kétségkívül, ha kérdezed az orvost, majd biztosan elmagyaráz neked mindent :]
2010. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
első vagyok: a háromfázisú jobban alkalmazkodik a ciklusodhoz, minden héten más mennyiségben kapod a hormonokat.
2010. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szia.Köszönöm a válaszodat,rákerestem,jónak tűnik és ha jól láttam 6000 forint,az egész jó.

Várom a további véleményeket is!

2010. jan. 6. 18:58
 5/13 anonim ***** válasza:

én Lindynette 20-at szedek, pár lány ismerősöm elhízott tőle, én meg fogytam egy-két kilót(inkább, mint hízzak), libidóm nem csökkent, sőőőt... :) Egy mellékhatása volt, a pecsételő vérzés az első hónapban, ennyi. :)

L19

2010. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
en yaz-t szedek. nem hiztam ( eddig ), de a fejem sokat faj. :S 19, l
2010. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Persze, hogy összezavarodsz, ne mások tapasztalataiból indulj ki. Minden szervezet más, mindenki szervezetéhez meg kell találni a megfelelőt. Hiába mondom, hogy Lindynette20 -at szedek, és most kezd gyanús lenni egy év után, hogy mintha csökkentené a libidóm. Van barátnőm aki évek óta szedi és semmi baja tőle. Úgyhogy ez változó. Erre pedig ne alapozz, hogy nőni fog a melled tőle. Mert ez nem törvényszerű. Az sztk-ban pedig ne hagyd magad kidobatni a rendelőből míg nem kapsz minden kérdésedre választ. Légy erőteljes. Saját tapasztalat, én is ilyen futószalagos kórházban voltam először nőgyógyászaton, és én se hagytam magam kitessékelni amíg meg nem tudtam mindent. Az árak pedig 3 ezertől 12 ezerig terjednek körülbelül.
2010. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19.07 vagyok újra és egyébként hiába nézegeted melyik a szimpatikus nem te fogod eldönteni melyiket kapod. fel fognak írni valamit és ha nem válik be kb egy éven belül kiderül és mész és ha ő is úgy látja hogy van az érveidben valami akkor felír másikat.
2010. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,lányok!Igazából azért is érdekelnek a tapasztalatok,mert néhány ismerősömtől hallottam,hogy az orvos megkérdezi,h mit szeretnél szedni és ha Ő is megfelelőnek találja,akkor azt felírja.Gondoltam ha ilyen kérdést kapok,jobb képben lenni!Azt is tudom,h minden szervezetre máshogy hat, csak hát,tudjátok,nem szívesen szed olyan gyógyszert az ember,amiről sok rosszat hallani,viszont a pozitív tapasztalatok mindig jól jönnek.Ezek után már tényleg kíváncsi vagyok rá,h mit kapok!
2010. jan. 6. 19:24
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam úgy volt, hogy elmentem a dokihoz, megvizsgált, kikérdezett (pl mondtam h olyat szeretnék ami rendbe teszi a bőrömet) elküldött vérvételre és utána írta csak fel. Majd ő eldönti mit szedhetsz, esetleg ha több bogyesznek ugyanaz az összetétele, csak más gyártja akkor, ha kéred az olcsóbbat írja fel.
2010. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!