Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van az, hogy amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor felhúzom a gumit akkor lelankad?

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szűz vagy?
2014. júl. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
IGEN
2014. júl. 5. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó-jó, nyugi, csak kérdeztem, ez fontos :D A barátommal kb. 2x vagy 3x futottunk neki az első alkalomnak, mert én is szűz voltam, és szerencsétlen amúgy is izgult, de még azért is, hogy nekem fájdalmat fog okozni. Ideges vagy, azért. Engedd el magad, és menni fog, nincs veled baj!
2014. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

oksi:)

csak ilyenkor ez a legnehezebb.....nem izgulni...:(

2014. júl. 5. 22:30
 5/5 anonim ***** válasza:
2 fontos dolog van: Először is, ha izgulsz, amiatt, hogy megint lelankad, akkor tényleg le fog. Ne gondolj erre, és ne gondold azt, hogy baj van veled!!! Semmi baj nincs veled, hidd el :) A másik meg, hogy a barátnőd sem tart emiatt gáznak. Én sem tartottam gáznak, csak nagyon nagyon szerettem volna neki segíteni. :)
2014. júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!