Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ettől teherbe eshet a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől teherbe eshet a barátnőm?

Figyelt kérdés
Ha orálisan kielégített és a szájába élveztem, lenyelte, utána csókolóztunk majd én is orálisan kielégítettem őt. Így a nyálon keresztül átjuthat a sperma?
2010. jan. 6. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkora az esélye minthogy most betör 1 malac az ablakon azt üvöltözve hogy akció van az Árkádban.

Off: Phúj o.O

2010. jan. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
te világbarma ennyire hülye egyszerűen nem lehetsz!! elegem van az ilyen kérdésekből!
2010. jan. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Neked nem kéne még barátnő, te hülye egyén! Nőj fel, aztán!
2010. jan. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Agyhalál_________persze csakis terhes lehet sőt még attol is hogy a szájába élveztél ..... XD na télleg hogylehetnek ilyen emberek o.o
2010. jan. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
A kérdés sztem egyáltalán nem hülyeség. Maradhat a nyálban spermium, de valszeg mire nyalásra került a sor addigra már elpusztulnak. De azért van rá egy kis esély, hogy voltak túlélők ...
2010. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Most nem azé' de hány éves vagy?
2010. jan. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem valószínű
2010. jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem az, de nem kéne így lehurrogni, mert ez a kérdés nem olyan ciki, mint mondjuk a 'barátnőmbe élveztem, terhes lehet-e' szintű.
2010. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

beszarok az ilyen kérdésektől XD

tanulság: szex közben nem szabad csókolozni, vagy irány fogat mosni ;) XD

2010. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
istenem.nem nem nem terhes
2010. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!