Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem tudtok olyan fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudtok olyan fogamzásgátló tablettát, ami NEM tartalmaz tejcukrot?

Figyelt kérdés

2014. júl. 3. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a baj azzal a tejcukorral ?
2014. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érzékeny vagyok rá, és rá van írva a dobozra, hogy ha érzékeny a tejcukorra, akkor ne szedje.
2014. júl. 3. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Érzékney vagyok, szedem, élek, nincs hasmenésem, semmi.


Nem tudom, te mennyire vagy az, de nézd már, meg alig van benne, az enyémben konkrétan 44 milligramm. A gramm ezredrészében mérik....ennyitől csak nem leszel rosszul...

2014. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
bocs, egy egyszeru "nekem nincs bajom tole" is megfelelt volna lenezo kioktatas helyett. szeretem, hogy az emberek nem segiteni, hanem leszolni masokat jonnek ide.
2014. júl. 4. 18:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, kedves!


Nem tudom, milyen hangulatban vagy éppen, olvasd el majd újra, amit írtam. Vagy egy barátnődnek mutasd meg, szerintem semmilyen sértő nincs benne.

tudom, van aki torllkodik, és úgy ír, de ezen messziről látszik, hogy sima kijelentések, attól, hogy nincs telek....rva számjlival. Vagy mit kellett volna tennem? :D

2014. júl. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!