Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 napi fogamzásgátló kihagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 napi fogamzásgátló kihagyása esetén annyi idő alatt megtud érni a petesejt és betud ágyazódni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet kihagyni egyet sme, különben megindulhat a peteérés. És lehetsz terhes. Ha ez a kérdés.
2014. júl. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha beindul a peteérés az még nem gond nem ? az a fontos hogy onnantól ne legyel kiegészito vedekezes nelkul egyuttlet nem ?
2014. júl. 2. 19:14
 3/5 anonim válasza:
nekem is ez a problémám... de én másnap reggel be vettem egyből...:S azt mondták nem lehet baj..és a betegtájékoztatón is ezt olvastam
2014. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha kihagysz, kell a kiegészítő védekezés. Addig, amíg a betegtájékoztató írja.
2014. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is másnap pótoltam csak túlhaladtam a 12 óra késést. Még a tabletta kihagyás előtti napokban voltam együtt párommal , utána csak kiegészítő védekezés mellett.

Viszont nem értem már.. mert mindenhol azt irják hogy ha egyet kihagyok akkor már terhes lehetek. Kiszámoltam és 7 óra tabletta mentes órám volt csak és annyi idő alatt még ha be is indul a peteérés nem tud végbemenni se kilökődni se beágyazódni nem tudott volna mert addigra már bent volt a tabletta . Az meg a másik hogy ez idő allatt már rég letelt a 2 nap ameddig max életben maradnak a hímivarsejtek az előtte napokban történt együtt létből. Tehát megtermékenyülni se bír. Mégha valami folytán extra túlélők lennének a hímivarsejtek amit kétlek amiatt mert a tablettának olyan hátása is van hogy olyan közeget teremt nekik amibe nem maradnak életben. NA de akkor is beágyazódni végképp nem bírnának mert olyan vékony a fal hogy arra megint külön idő kellett volna hogy megvastagodjon.

Ez az én logikám . Kössetek bele ha valamit kihagytam vagy rosszul irtam de én most napokóta ez után olvasok és nekem ez jött le.

2014. júl. 3. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!