Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor késő már az óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor késő már az óvszert felhúzni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Háttal a hasamra feküdt a barátnőm, mindketten meztelen voltunk, a péniszem kicsit dörzsölgette kb 2 percig az ő szervéhez, majd ez után húztunk óvszert. A péniszem nem került a hüvelyébe, de előváladék szerintem volt egy kevés.


Ja, és olyan lehetséges, hogy nem érezni egyátalán hogy sperma lenne az ujjamon, de előtte vertem és az előváladék volt rajta majd ez után megujjaztam a barátnőm, lehet pánikra ok, vagy ha nem érezni akkor nincs? főleg hogy csak előváladék.



2014. júl. 2. 01:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha megujjaztad, gratulalok, hulye vagy. Hacsak nem telt el egy-masfel ora a kiveres es az ujjazas kozott, a sperma szepen tulelte, es most vigan lubickol a csajodban...


Az ovszert felhuzni pedig TALAN nem volt keso. De ez eleg hangsulyos. Mondjuk mar mindegy, nagyobb az eselye hogy az ujjazastol teherbe esik.

2014. júl. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
a "csak" előváladékod is annyi hímivarsejtet tartalmaz hogy megdöbbennél ha tudnád...
2014. júl. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem vertem ki, igazából csak megfogtam a péniszem, de lehet hogy egy kis előváladék ment rá, de mikor ujjaztam ez már rég nem volt érezhető e kezemen, sőt mikor olyan lett le is töröltem, rá az ujjazás kb 40perc volt.
2014. júl. 2. 01:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
látom szépülnek az emlékek
2014. júl. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted? :O
2014. júl. 2. 02:03
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem érezted a kezeden, kételkedsz hogy hátha mégis olyan volt.

2. Ja nem volt olyan, meg le is törölted.


Most akkor ki tudja mi volt? Ha para, akkor vegyetek egy tesztet, inkább nem írok semmit hogy szerintem nincs sok esélye, mert akkor én vagyok a buta. De nem voltam ott, nem tudom mi történt pontosan...

2014. júl. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem merem a lánynak mondani....
2014. júl. 2. 12:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Bizalom megvan, látom... tudod jobb elővigyázatosnak lenni, mint elsunnyogni, még ha kevés esélye is van. Könnyen vagy ám te is, mert ha úgy alakul egyszer, akkor nem neked kell legelőször szembenézni azzal, hogy mi van ha baj van.... tanulj felelősséget!
2014. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szólnod kéne neki is erről.
2014. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tanulj !  Mit mond a brazil táncosnő, ha nem szeretne gyereket?

 ???

 Számbá!!

2014. júl. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!