Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van esélyem így arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem így arra, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
2 72órás tablettát kellett bevegyek. A másodikat a 46. óra körül. Ez meg is hozott 5 nap múlva egy vérzést(dec. 2.án). Viszont december 14.én és 15.-én pecsételő vérzésem volt(nagyon nagyon minimális mennyiség). Kedden lesz , hogy 7 napja késik a menstruációm. Holnap veszek tesztek de azért érdekelne a véleményetek mert nagyon izgulok... ugye a tabletták felboritják a hormonháztartást és amúgy is idegeskedös hónapom volt és a ciklusom is attól függ, hogy telt az adott hónap.... de ha a a tabletta meghozta a vérzést akkor az azt jelenti, hogy nem lesz baba, nem?
2010. jan. 5. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem írtad le, hogy a ciklus hányadik napján történt az ominózus, mert az elég fontos lenne... tudod a 14. nap környékén a legveszélyesebb ami a menstruáció utáni hét környékére esik. Ha akkortájt történt elég nagy az esélyed, még így is a 72 órás tabival, ami pedig szintén nem garancia főleg ha minél később veszed be.


Lehet ,hogy bekevert a tabletta, ezért is a pecsételés. Minden esetre vegyél egy tesztet és abból biztosat tudhatsz meg.

2010. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nyugi, nem nagy az esély. nem vagy terhes. sokkal jobban kellene aggodnod, ha nem vetted volna be. akkor csak a jó szerencse várása maradt volna. amugy miért kellett bevenni, ha szabad kérdeznem?
2010. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kiszakadt az óvszer, pedig sem előtte sem a két eset óta nem volt gond. Köszönöm a válaszokat=)
2010. jan. 5. 20:52
 4/7 anonim ***** válasza:
nyugi nagyon kicsi az esély a terhességre! nekem annyira bekavart a tabletta hogy 12 napot késett, na meg annyira ideges voltam h sztem attol is. de a teszt majd megnyugtat.:) azért írd le mi ujság!
2010. jan. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
8 napos késés után negatív(Lily) teszt. 13. nap késés után szintén negatív Lily teszt. Még mindig késik nem értem mi a baj... köszi a választ:)
2010. jan. 10. 19:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Nos, ha olvastad a betegtájékoztatót a teszten, akkor tudod, hogy itt az ideje orvoshoz menni. Valszeg nem vagy terhes, de azért nézzenek inkább meg!
2010. jan. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha miutan bevetted a 72 oras tablettat elenk piros verzesed volt min 2 napig, akkor kizart, hogy terhes legyel (ha utana megfeleloen vedekeztetek).

Az, hogy most miert kesik, az szerintem a lo adagnyi hormontol volt, ami a 72 orassal a szervezetedbe jutott, de tenyleg menj el orvoshoz is.

2010. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!