Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan értethetném meg vele,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értethetném meg vele, győzhetném meg?

Figyelt kérdés
A barátom elment bennem,s anyum meghallotta mikor erről beszéltünk.S most abban a hitben van: lehet hogy terhes vagyok,persze 1,5 hónapja szedek fogamzásgátlót.Egy hónapot vártunk is amíg hatot a gyógyszer,vagy is tanácsos 1 hót várni.És nem tudom hogyan értessem meg vele hogy nem lehetek terhes.Még tesztet is akar velem vetetni,ezelőt kb 1hete történt az együtlét.Szerintem nem lehetek terhes,de mégis ötletek hogy hogyan győzzem meg őt is.Előre is köszönöm a válaszokat.17/L
2010. jan. 5. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt tudja hogy szeded a gyógyszert,nem?Csináld meg azt a tesztet ,hogy megnyugodjon!:)
2010. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az elég meggyőző, ha elmondod, hogy gyógyszert szedsz.
2010. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy tabit szedsz, mutasd meg a megkezdett levelet és olvassa el a betegtájékoztatót is.

Mesélj neki a dokiról ahova jársz, stb.

2010. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha szeded a gyogyszert, akkor nem lehet gond. de azert az ilyenekrol jobb megnyugtatni a szuloket. az en anyukam is megkerdezte, h h vedekezunk. tud arrol, h tablettat hasznalok, a tied is tudjon rola, h ne idegeskedjen.
2010. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudd róla hogy tabit szedek,s mégis mikor mondtam hogy guminélkül csináltuk,kiakadt hogy betegségek,meg lehet hogy terhes vagyok,de másfél hója szedek gyógyszert tudja,sőt eljöt velem a dokihoz is.Szóval nem tudom.Szerintem még senki nem lett tabi mellet terhes.
2010. jan. 6. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!