Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 hete és párnapja csináltuk análisan most puffadok fáj a hasam és a fejem és késik a havim is terhes vagyok? Kérlek gyorsan válaszoljatok!

2014. jún. 30. 12:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nemtudom, mert bebeszéled magadnak, de ha úgy jobb, akkor terhes vagy. Ennyi. Ha az lennél akkor sem kellene, hogy nyafogj mert te voltál felelőtlen, és te voltál az, aki nem védekezett.


Amúgy me gminél jobban idegeskedsz, annál később fog megjönni a menstruációd.

2014. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kedves válaszolgató agrár komment kirohanásaiból a lényeg az utolsó pár mondat. Még nem lehetnél terhes, a tünetei pedig főleg nem jelentkezhetnek. Nem bántásból mondom de valószínűleg nem vagy jártas a témában bár igaz az interneten mindent összeírnak. Valószínűleg elkaptál valamit attól vannak a tüneteid, a menstruációd pedig valószínűleg a stresszeléstől nem jött még meg. Ha nagyon aggódsz egy hét múlva csinálj egy tesztet, addig sajnos csak várni tudsz.
2014. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat most már nyugottabb vagyok valamivel:)
2014. jún. 30. 13:00
 14/14 anonim válasza:
Lehetsz terhes, mert a vaginád közelében van az is. Vagyis én valahol ezt olvastam, vegyél terhességi tesztet!!
2014. júl. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!