Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 hete és párnapja csináltuk análisan most puffadok fáj a hasam és a fejem és késik a havim is terhes vagyok? Kérlek gyorsan válaszoljatok!

2014. jún. 30. 12:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Akár.

Vegyél terhességi tesztet és legközelebb védekezzetek!

2014. jún. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes ha CSAK análisan szexeltetek, de mielőtt lefekszel valakivel, jó lenne tisztába lenni bizonyos (alapvető) ismeretekkel :)
2014. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
vannak alapvető ismereteim:)) de annyi dolgot olvastam neten is hogy így is teherbe eshetek meg stb...:)
2014. jún. 30. 12:10
 4/14 A kérdező kommentje:
de ha nem lehetek terhes akkor ezek mitől vannak? a fej fájás meg stb...?:/
2014. jún. 30. 12:15
 5/14 anonim ***** válasza:
De akkro nincsenek alapvető ismereteid... Édes jó Istenem, az ilyenek miért szexelnek? A végbeleden keresztül szerinted hogy vezet út a méhedig ?! Amúgy meg fertőzést simán kaphattál.
2014. jún. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de sokan azt mondják hogy át folyhat a hüvelybe... és nem kell hülyének nézni ezt olvastam... nem én találtam ki
2014. jún. 30. 12:22
 7/14 anonim ***** válasza:
De basszus, nem, ilyen nincs. Tudod hogy néz ki belülről a szervezeted? Akkor tudhatod, hogy ilyen nincs. És ha sokan azt mondják, hogy Marcsi néni beleugrott a kútba, mert az milyen jó móka, te is tedd meg, megteszed, vagy mi? Alapvető gondolkodás nem árt, a fejed nem dísznek van...
2014. jún. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
jóó... most lehet értetlennek nézni lehet az is vagyok de én nem értem hogy akkor miért puffadok hogy miért fáj a hasam és a fejem és miért késik a havim és miért érzem magam ilyen furcsán az elmúlt 1 hétben:/
2014. jún. 30. 12:28
 9/14 anonim ***** válasza:
De azt is elmondják mindenhol, hogy ennyi idő alatt nem lehet a terhesség jeleit érezni. Még a terhességi teszi is csak legkorábban 14 nap múlva mutatja ki.
2014. jún. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
de akkor mitől lehet ez ha nem a terhességtől?
2014. jún. 30. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!