Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volina fogamzásgátlóval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volina fogamzásgátlóval kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Híztatok e tőle sokat? Mennyibe kerül? stb... ilyesmire gondoltam! :)
2010. jan. 5. 14:03
1 2 3
 11/26 anonim válasza:

Mi nem vártunk vele annyit... ;-)

Egy kérdés,hátha vki tudja, akkor mi van,ha véletlen összecseréltem két szerdai napos tablettát? számít ez valamit?

2010. jan. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Semmit nem számit! A napok cska azért vannak jelölve,hogy számontarthasd nem hagytál e ki tablettát.Én irtam hogy van benne vizhajto,nekem is pisilnem kell elég sokat.. amugy ez jó,mert nem köti meg a vizet és ezátlal nincs hizás!(legalábbis a tabitól:-))

nekem még van párszem az első levélből,én kivárom a kövi levelet,de csak azért mert szivbajos vagyok...:-)A tájékoztatónak nyugodtan lehet hinni

2010. jan. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Hmm köszi a válaszokat! :) Én is szívbajos vagyok, meg a párom is egyetért azzal hogy várjunk az első végéig...de nem vagyok benne biztos hogy én kibírom...:$

Azért két hetet mindenképpen várok. :) Annyinak már mindenképpen elégnek kell lennie. :D

2010. jan. 8. 16:38
 14/26 anonim válasza:
Én is Volinát szedek, a harmadik levélnél tartok. Eddig a mellfeszülésen kívül nem jelentkezett nálam más mellékhatás. Már a 7. nap után védett az ember lánya a teherbeeséstől, amit én is alátámasztok. :D
2010. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:

Szia!!

én még csak ezen a héten kezdtem el szedni nekem a doki írta fel mert megakadályozza a ciszta kialakulását 3havi adag 5245 ft volt..remélem nem lesz semmi mellékhatása(hízás)

2010. jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
szia! én 3 hónapja szedem a volinát, a mellfeszülés eleinte nekem is meg volt, kicsit nőttek is a melleim,de már szerencsére nem fájnak! Én jelen esetben híztam tőle majdnem 10kilót 3 hónap alatt....pontosan 7et! pedig sportolok,ugyanúgy mint előtte,és az evési szokásaim sem változtak:S. mondjuk nekem kifejezetten ezt írta fel a nőgyógyász azért mert ez magasabb hormontartalmú,és mivel nekem volt cisztám,ezért ez segít (a magasabb hormontartalmával) hogy ne alakuljon ki újra. (Most fogok gyógyszert váltani)
2010. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
én is ezt szedem, tegnap kezdtem el:D eddig még nem volt semmi mellékhatásom tőle,talán fájt egy kicsit a fejem, de lehet nem is attól,mert elég fejfájós vagyok amúgy is:S 6350Ft-ért vásároltam meg (3x21).. nagyon sok helyen kerestem de sehol sem volt..úgy kellett megrendelni:D
2010. máj. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:

Én most kezdtem el szedni. Csak 4 tablettám van ebből a levélből, és az első naptól kezdve folyamatosan vérzek. már nem olyan erősen, de elég kellemetlen, és a hasam is görcsöl..

Nyugtassatok meg, hogy már valakinek volt ilyen, és hogy a második hónapban már normális lesz a menstruációs ciklusom (elmúlik a vérzés)!???

2010. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
én is volinát szedek, meg vagyok vele elégedve, de akkor ha már a 7. tabletta bevétele után szeretkeztünk nem lehetek terhes ugye?
2010. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
ha az első naptól kezdve szeded akkor nem lehetsz terhes, ha a 2-5 naptól kezdve akkor 1 hetet kell várni szóval arra is azt mondanám hogy nem lehetsz terhes.
2010. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!