Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volina fogamzásgátlóval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volina fogamzásgátlóval kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Híztatok e tőle sokat? Mennyibe kerül? stb... ilyesmire gondoltam! :)
2010. jan. 5. 14:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Goggle a barátod :)

Amugy 5300/ 3 hónap it kezdődik ez változó. Lehet több kevesebb nemhiszem.

A Volina készítmény gyakorlatilag egy és ugyanaz, mint a Yadine csak más néven.

2010. jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Mostanában látom sokaknak ezt irják fel..új egyébként.Én is ezt szedem ,de még cska az első levélnél járok ugyhogy nemtudok nyilatkozni. Én 6600 ftért vettem de gyógyszertártól függ.
2010. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Igen, én is annyiért váltottam ki, szóval mostmár inkább arra lennék kíváncsi, hogy jelentkeztek e mellékhatások... Tudom hogy ez mindenkinél más, de azért csak jó lenne látni is h kb mire számíthatok, mint olvasni egy papíron...
2010. jan. 5. 19:32
 4/26 anonim ***** válasza:
Nekem a mellem fáj tőle,de még csak ez slő levél végén járok.
2010. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Sulitársam 10 kilót hízott tőle egy év alatt...
2010. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor ő összevissza zabált.Erre (sajnos) nem lehet hizást fogni mivel új és korszerü tabi,vizhajtót tartalmaz.
2010. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Nem a lány mondta hanem barátnője, de könnyen lehet hogy akkor másik tablettát szed igazából, csak barátnője ezt mondta:) Én a hízástól félek és nem merek tabit szedni:/
2010. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Köszike a válaszokat! :)


Kedves 20:54-es! :) Nem is tudtam hogy tartalmaz vízhajtót... hát elég sűrűn kell pisilnem mostanában, én meg azt hittem hogy felfáztam vagy valami, még csodálkoztam is... Egyébként az jó, hogy vízhajtó?:$ Nem igazán vagyok otthon az ilyesmiben...

2010. jan. 7. 22:33
 9/26 anonim válasza:

Sziasztok!

Én már a második levelet kezdtem.

Mellem nekem is fáj tőle,és a vízhajtó hatását is tapasztalom. Akkor ezek szerint ezek normálisak. :-)

2010. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
És tudom hogy a betegtájékoztatóban az áll, hogy már az első szemtől védett vagyok, de ez nekem túl szépnek hangzik... Ti mennyit vártatok? Én úgy gondoltam hogy várok az első levél végéig, de az még olyan sok idő...:$
2010. jan. 7. 23:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!