Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek így terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
Kiszakadt a gumi szex kozben, nem vettuk eszre es mielott kivette a baratom ereztem hogy valamit spriccelt belem de o nem erezte. Ha holnap elmegyek nogyogyaszhoz az megtudja mondani, hogy terhes vayok e. Es az esemeny utani tablettanak milyen mellekhatasai vannak?
2014. jún. 26. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megállapítani egy nap után, hogy terhes vagy-e. Mindenképp ajánlott az esemény utáni, készülj fel rá, hogy azonnal meg fog jönni. És nem mellesleg az az egy szem tabletta 5000 Forint.
2014. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen történt veled.


Azt senki nem tudja megmondani kb. két hétnél korábban, hogy esetleg terhes vagy-e.


Az esemény utáni tabletta mellékhatásairól nem vagyok képben, de ha rákeresen a neten kulcsszavakkal, biztos megtalálod még a használati utasítását is, amiben erre is kitérnek.

2014. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A nőgyógyász meg tudja mondani hogy az vagy e vagy mégsem.

Amúgy nem akarlak megieszteni de 90% hogy az vagy a nőgyógyásznál pedig a legerőssebb esemény utánit irass fel de automatikusan azt fogod kapni elvileg. De még azzal is megeshet hogy terhes leszel ugyanis az eseményutánit kb 12 órával késöbb be kell venni.

Az abortusz pedig ha jól tudom az első 15 ezer forint ha nem akkor 35 ezer.

2014. jún. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
8%

Kiszakadt a gumi szex kozben, nem vettuk eszre --- aha persze...


es mielott kivette a baratom ereztem hogy valamit spriccelt belem --- na vajon mi lehetett????


de o nem erezte. --- naná hogy nem. fából van a töcskölője??


te tényleg ennyire buta vagy?

2014. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!