Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Május 17.én kezdtem el szedni fogamzásgátlót kb egy hétre rá 3napig antibiotikumot szedtem. pár tabletta volt mar csak amikor együtt voltam a barátommal..(nem emlékszem h akkor védekeztünk e másként) majd a tabletta mentes héten jelentkezett a vérzés de elég gyenge volt. a 2.levél megkezdésétől már nem védekezünk másként, én úgy érzem mintha terhes lennék. szerintetek?
2014. jún. 26. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Terhes nem, de áldott állapotú lehetsz.
2014. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csinálj egy tesztet:) De amúgy nem hiszem h az vagy...
2014. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Felőlem lehetsz terhes... Azt sem tudom, hogy ki vagy.
2014. jún. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt nem tudhatjuk, hogy terhes vagy-e (egyébként lehetsz), de azt biztosan, hogy te azon hülyék táborához tartozol, akik képtelenek egy gyógyszer előírásszerű szedésére, s aztán majd csodálkoznak, hogy "de hát gyógyszer mellett hogy lehettem terhes". Hát úgy, hogy szartál bele, hogy hogy kell eljárni, ha antibiotikumot szedsz mellette.
2014. jún. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
lehetsz.
2014. jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nos tekintve hogy antibiotikum szedése alatt kiegészítő védekezés kell, sőt szedés után még egy hétig amíg kiürül a szervezetből, igen lehetsz. Csinálj tesztet! Lehetőleg reggel, első pisilésnél, és kettőt. Csak menj biztosra.
2014. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves! tudom h akkor védekezni kell és utána is egy hétig.. így is volt szóval mást hülyézz le :) köszönöm!
2014. jún. 26. 18:22
 8/10 A kérdező kommentje:
ott is van h 2.levéltől nem alkalmazunk más védekezést..
2014. jún. 26. 18:23
 9/10 anonim ***** válasza:

"pár tabletta volt mar csak amikor együtt voltam a barátommal..(nem emlékszem h akkor védekeztünk e másként)"


Szóval most akkor védekeztetek máshogy, vagy nem emlékszel, vagy nem védekeztetek?

2014. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
védekeztünk. elnézést csak az én memoriámmal gondok vannak. de a barátom emlékezett.
2014. jún. 27. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!