Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a barátnőm kihányja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm kihányja a fogamzásgátlót este akkor ha szexelünk lehet gyerekünk mert már nem ad védelmet?

Figyelt kérdés

Ő ezt mondta nekem mert az orvosa mondta, de nem akarom elhinni... ez nem egy lámpa hogy ha kihúzom az áramból akkor már nem hat... legalábbis 1 hét múlva csak ( én így gondoltam eddig)

Vagy mégis?



2014. jún. 26. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fiú lesz vagy lány?
2014. jún. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
normális válaszokat kérnék, mert tényleg érdekelne. köszi
2014. jún. 26. 20:28
 3/12 anonim ***** válasza:
Az orvosa sem úgy értette. Ez nem úgy van, hogy ahány napra veszel be, annyi napig véd, hiszen ez hormonális. De ha egyet nem vesz be, attól még igenis lehet gyerek, hiszen be kell venni. Vegye be!
2014. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az anyag amit belelőssz, az sem egy lámpa. az sem 10 percig termékeny.
2014. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1. jobban kellene bíznod a barátnődben

2. így van...olvasd el a fogamzásgátló tájékoztatóját (bármelyikét, neten is elérhetők)

bevételt követő 3-4 órán belüli súlyos hasmenés, illetve hányás csökkenti a hatását és kell egyéb módon védekezni

tehát, ha a barátnőd kihányta, a fogamzásgátló hatása csökkenhet és teherbe eshet

2014. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha kisz@rod az agyad, hülye leszel?
2014. jún. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
ha 1x elmulasztja bevenni vagy kihányja bizony apa leszel
2014. jún. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ember ismered az óvszert?
2014. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

nem kell hülyének nézni az embert, nyilván minden nap szedni kell ez oké, de ha egyszer kihányja akkor attól független a védelem az még áll, (legalábbis én ezt így tudtam)


köszönöm a normális válaszokat :)

2014. jún. 28. 08:08
 10/12 anonim ***** válasza:

"de ha egyszer kihányja akkor attól független a védelem az még áll, (legalábbis én ezt így tudtam)"


Gondolom, általános iskolás vagy, hogy nem volt még biológia órád. Ha volt, akkor viszont ez nagyon ciki, hogy így tudtad.


Nem, folyamatos védelem kell, vedd úgy, hogy rés van a pajzson, nem biztos, hogy eltalálja a rést a golyó, de van rá esély.

2014. jún. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!