Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Deciora fogamzásgátlót szedek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deciora fogamzásgátlót szedek, de már 9 napja vérzek. Ez normális? (többi lent)

Figyelt kérdés
06.18-án kezdtem el szedni, 1nap barna vérzérzésem volt, 2 napig normál, aztán megint barna 2 napig. Azóta barna a folyásom ès néha vérzek is egy kicsit! Ma vettem be a 9-ik szem gyógyszert de még mindig olyan mintha tartana a menstruációm! Ez normális? Vagy hagyjam abba a gyógyszer szedését? Védve vagyok így is a terhességgel szemben?
2014. jún. 26. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, az első hónapban ez teljesen normális. Mire a második levéllel elkezded már el fog múlni.
2014. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-ső vagyok.

Azt hozzáteszem, hogy én is azt szedem. Általában javasolják a dokik hogy az első hónapot még kiegészítő védekezéssel bírjátok ki.

2014. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Még annyi kérdésem lenne, hogy nem védekeztünk, fe a párom nem élvezett belém.. teherbe eshettem e igy ?
2014. jún. 26. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem csak az első, de az első 3 hónapban is.

Ha a mensi első napján kezdted, akor elvileg azonnal hat, én vártam volna azért egy hetet majd kierül.

Ha az lennél, akkor sok boldogságot előre is, biztos csodálatos dolog egy bébi.

2014. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen a mensi első napján kezdtem és el olvastam a betegtájékoztatót! Nem kell gratulálnod mert nem lesz itt semmi bébi, nem olyan nagy boldogság az!
2014. jún. 26. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!