Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Háziorvos felírhatja a fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háziorvos felírhatja a fogamzásgátlót? (Cypromix)

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
ha már előtte szedted akkor igen. ugyanis benne van a gépben, így ki állíthatja a receptet
2010. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
57%
Úgy tudom nem írhatja fel, mert ő nem szakorvos.
2010. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Én is olyat szedek régóta és csak a nőgyógyász írhatja fel!
2010. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Én is úgy tudom, hogy csak nőgyógyász írhatja fel.
2010. jan. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
első vagyok újra, bár én nem ezt a gyógyszert szedem, de én a házi orvosommal iratom fel mindig. persze logikusan első felíratáskor nőgyógyász kell, de utána már benne van a gépben hogy ezt te hivatalosan szeded és felírják.
2010. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Akkor én mondok még egy verziót.

Én úgy tudom, hogy ha van érvényes cytológiai leleted akkor felírhatja a háziorvos is.

2010. jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. jan. 5. 15:13
 8/11 A kérdező kommentje:
Van egy leletem, amit még a nőgyógyász adott, azon rajta van, hogy a PCO miatt 1 éven keresztül Cypromix szedése javasolt. Ha ezt elviszem a háziorvoshoz...?! Remélem kiírja.. Köszi mégegyszer a válaszokat!
2010. jan. 5. 15:15
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerettem volna én is felíratni házi orvossal a 3. dobozom, de közölte velem, hogy sajnos ezt a tablettát csak szakorvos (bőrgyógyász vagy nőgyógyász) írhatja fel, mert nem szokványos fogamzásgátló mint a többi, hanem hormon készítmény.
2010. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

sajna ezt a fajtát nem, tapasztalat, nekem rajt volt papiron, amit endokrinológus írt fel, h cypromixet kell szednem, mivel elhagytam vényt a házi dokival akartam feliratni, vittem a paoirt, de azt mondta még így sem írhatja fel. szal más fogamzásgátlókat még papir nélkül is felírt, de ezt nem. Bár lehet csak ő ilyen. De ez nem sima fogamzásgátló, a patikában is megkérdezték h biztos ezt kell e szednem, és hogy hogy nem nőgyógyász hanem endó doki írta fel. Betegeknek való, nekem cisztára, meg hormonjaimra.

De persze attól még véd terhesség ellen is meg jó a bőrnek, de csak azért nem írhatja fel senki, aki megteszi, az felelőtlen. Folyamatos kontroll meg vérvizsgálat kell mellé.

2010. ápr. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!