Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Műpuncihoz használtam kotont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Műpuncihoz használtam kotont kb úgy 3x, kis idő után mind 3 alkalommal kiszakadt. Most pedig félek, hogy mi van ha élőben is ki fog? Vagy csak mű. Lehet a baj, hogy nem megfelelő anyagú?

Figyelt kérdés

[link]


Első alkalomra jó lesz ez a gumi? Vagy valami biztonságosabb, vastagabb kellene? Ez normál vastag, sok sikosítóval, ügye??



2014. jún. 22. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:

-.-


Nem az óvszerrel van a baj, hanem veled... Valószínüleg rosszul tetted fel, lehet levegős volt a teteje vagy bármi. Amugy pedig a műpunci egyáltalán nem olyan mint az igazi.... Lehet, hogy azért szakadt ki mert a két műanyag dörzsöli egymást,...elfáradt a gumi. A női nemiszerv nem műanyag,.

2014. jún. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ok, én ezt értem, egyébként erős gumiból van a műpunci, amit használtam. Igen az is meglehet, hogy rosszul tettem fel. :(
2014. jún. 22. 18:31
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
A műpuncit nem arra tervezték, hogy kotonnal használják...Nem fogsz elkapni tőle semmit és teherbe sem esik majd ;)
2014. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
milyen műpuncid van? elküldenéd a fotóját? én is szeretnék egyet venni
2014. jún. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szimpla élvezetből csináltam azzal. Később csinálok egy fotót róla és elküldöm.
2014. jún. 22. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
nyugi, szerintem bőven jó lesz ez a gumi, csak raktározz be belőle bőven az első alkalomra meg főleg. ha elszakadna esetleg közben, akkor fogod, és lecseréled, ennyi a művelet, a múltkor hatot szakítottunk el egy menet alatt.
2014. jún. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az komoly. Nem lett terhes? Azért 6x ha gumi nélkül már ,,bemegy..''
2014. jún. 22. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!