Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudom közhely, de lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom közhely, de lehetek terhes? És a teszt? Gyógyszer mellett?

Figyelt kérdés

Szóval a problémám, hogy pár napig tabletta mellett ment a hasam. ugyan megvolt a 4 órás felszívódási idő mindig de gáznak érzem ezt az egészet így utólag. együtt voltam a barátommal, bízva a gyógyszer erejében (kérlek a buta - ostoba - idióta vagy megjegyzéseket mellőzni, tudom én azt jól)

Akarok tesztet csinálni, mert a 72 óráról az ünnepek miatt lecsúsztam. A gyógyszer nem fogja módosítani a teszt eredményt? vagy ha elmegyek nőgyógyászhoz még a héten, ő meg tudja állapítani? Kérlek ötleteket vagy ilyesmit mondjatok

Köszönöm

19L


2010. jan. 3. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A tabi nem befolyásolja a teszt eredményét. Inkább csinálj. Jó, hogy beismered a hibát. Előbb tesztel és ha nem megfelelő az eredmény akkor csinálj egyet pár nap múlva is. Vagy menj a dokihoz.
2010. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha megvolt a 4 óra nincsmitől félned. sőt azmár hamarabb is felszívódik, csak azért írnak 4 órát h tuti legyen.

csinálhatsz tesztet a gyógyszer nem módiosítja.

a nőgyóügyász még nemtudja ilyen korán megállapítani.

2010. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ajánlatos a nőgyógyász, megnézné ultrahanggal, hogy van-e peteérésed. Egyébként az előző válaszolónak igaza van, tényleg felszívódik hamarabb a gyógyszer, a 72 órásról is azt mondta a nőgyógyászom, hogy akár 5 napon belül is be lehetne venni...
2010. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!