Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2. hónapja nem jön meg....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2. hónapja nem jön meg. Voltam nődokinál, azt monta, hogy sok tüsző van a bal petefészkembe, kaptam rá gyógyszer ami már el is fogyot. Miért nem jön meg még mindig? (2 teszt, mind2 negatív)

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert kaptál?
2010. dec. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen gyógyszer volt... elmentem a patikába kiváltani és másnapra csinálták meg. Am hüvelygolyó.
2010. dec. 7. 18:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha sok a tüsző a bal petefészkedben és nem múlt el a gyógyszertől, akkor lehet hogy neked is policisztás petefészek szindrómád van, amit a pajzsmirigy alulműködése és inzulinrezisztencia okoz. Ezt belgyógyász-endokrinológus tud kezelni, aki elküld majd terheláses vérvételre és pajzsmirigy hormon vérvételre is. Ha valóban rossz lesz az eredmény, akkor vissza kell menned és ő ad 2 fajta gyógyszert majd, de azért ne szaladjunk előre ennyire, talán csak ideiglenes hormonzavar.

A PCO-nak sok egyéb tünete is van, tehát nem mondhatjuk ki így előre. De az egyik legjellemzőbb tünete a menstruáció kimaradása, vagy rendszertelensége, gyorsan zsírosodó haj és bő, pattanások, gyenge köröm, fáradtság, cukoréhség, rosszullét cukor fogyasztás után..

Ha nem jön meg hamarosan, menj el egy endokrinológushoz.

2010. dec. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Az orvos magyarázot vmit és mondta a rövidítést is és csak a P maradt meg belőle...de most rákerestem a neten és a kép alapján nekem is ilyen a petefészkem. Am ebből lehet bármiféle probléma?
2010. dec. 7. 20:17
 5/5 anonim ***** válasza:

PCO? Utolsó vagyok megint.

Ha valóban ilyened van, akkor azonnal húzás az endokrinológushoz, ugyanis 2-es típusú cukorbetegség lehet belőle, ha nem kezelik!!!!

Egyébként a gyógyszer, amit majd ad, az jelentős mértékben csökkentette nálam a tüneteket.Már nem fáj a hasam ott, a hajamat elég 4 naponta mosni, elmúltak a pattanások és a fejfájásos rohamok evés után. Ez nem vicc.Ez egy anyagcsere betegség, nagyon komolyan kell venni.

Napi 10 perces kimerítő tornát is kell csinálni.

2010. dec. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!