Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány napnak kell eltelnie...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány napnak kell eltelnie hogy hasson a fogamzásgátlo? Ha szedem a gyogyszert és megvan és ugy sexelünk pároomal és ugy élvez belém, akkor nem eshetek ugye teherbe ugyan ugy (ha szedem a tabit)?

Figyelt kérdés

most fogok nögyogyihoz menni:S eléggé félek.

Szégyenlem a nemi szervem mert a csiklom kicsit nagy szégyen ez?Fogamzásgátlot akarok felirtani gondolom. Ez vigygálattal is fog járni?


2008. júl. 31. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne félj, és nem kell semmidet sem szégyelni. Meg fog vizsgálni a doki, úgyhogy le kell majd vetkőznöd (felső maradhat). Ha a mensid első napjától szeded majd a tabit, akkor már az első szemtől hatni fog. De majd olvasd el alaposan a betegtájékoztatót, mert abban minden benne lesz. Lehet, hogy a soki adni fog a tabiról egy kis ismertető füzetet is. Ha a tabit rendesen fogod szedni, akkor nem eshetsz teherbe. A párod pedig nyugodtan beléd élvezhet.
2008. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért kicsit ovatosABB lennék mint az előttem szóló , mert a barátnőm is azt hitte, hogy az első szem után, de mikor terhes lett, a doki megerősítette, hogy mive olyan alacsony a hormontartalma a mai fogamzásgátlóknak, ezért az első levél alatt mé g előfordul peteérés, tehát jobb beszedni a 21 szemet, majd egyszer megjön és a következő ciklusban már véd.

A csikloméretedet pedig nem kell szégyellni, mert biztos nem te nyújtogattad, hanem genetikailag ilyen, bátran menj a dokihoz..és májfunkcióvizsgálatot kérj, ha ez nem lenne a dokinak egyértelmű., mert nekem az kimaradt és olyan fogamzásgátlót kaptam, ami nem is volt jó nekem.

2008. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A legbiztosabban akkor véd ha elfogyott 1 havi adag.

Nem kell szégyelned semmit, pláne nem a nőgyógyász elött. Gondolj arra, hogy naponta hány nő fordul meg nála, és egyáltalán nem férfi (ha férfi a dokid) szemmel fogja nézni a nemi szerved. Amúgy engem nem vizsgált meg mikor felirattam. És ne félj! Nagyon jó fej lesz! :)

2008. júl. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon aranyosak vagytok:) köszi a válaszokat:) örülök h. ilyen rendes emberek válaszoltak:)
2008. aug. 1. 00:46
 5/5 A kérdező kommentje:
ha legalább várok egy hetet vagy másfelet ugy már biztonságosabb nem?:)(tabletta)
2008. aug. 1. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!