Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet hogy nem hatott? (Bővebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy nem hatott? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tegnap együtt voltam a párommal és kiszakadt a gumi sajnos együtt lét után kb 3órával be vettem az Escapelle nevű sűrgősségi fogamzásgátlót de nem érzek semmilyen mellék hatást :/ ez normális????

2014. jún. 16. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyógyszer hatékonyságát nem a fellépő mellékhatások határozzák meg. Egyáltalán nem kell ahhoz mellékhatás, hogy hasson a gyógyszer. A leírt mellékhatások bekövetkezésére van esély, de szükségszerűen jönnek elő.
2014. jún. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem eddig kétszer kellett bevenni, egyszer Escapelle-t egyszer meg Rigesoft-ot. Az escapellénél semmilyen mellékhatásom nem volt, a Riesoftnál minden kellemetlen tünet jelentkezett:/ igen, normális, ráadásul rekordidőn belül vetted be, pacsi a felelősségteljes döntésért:)
2014. jún. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta? Ha gondolod írj privit!:)
2014. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
engem is érdekelne h mi lett.ugyanígy jártunk mi is,csak az éb barátnőm később vette be .. lett valami gond vagy akármi ? ( mi 20-án voltunk együtt) írj légyszives privát üzenetet h mi történt :)
2014. júl. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!