Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig várjak? Elkezdhetem most?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak? Elkezdhetem most?

Figyelt kérdés

Sajnos kiszakadt az óvszer. Másnap bevettem egy eseményutánit, majd rá egy hétre megjött( még nem kellett volna, mivel kb. a ciklusom felénél tartottam ekkor). Ez a vérzés teljesen olyan volt, mint egy rendes menstruáció, de ezek után nem a szokásos 29 hanem 23 napra jött most meg ettől az utolsó, talán gyógyszer miatti menstruácitól számítva. Ez már rendes menstruáció? Elkezdthetem szedni a fogmzásgátlót vagy még várni kell vele még egy hónapot?

Kihez fordulhatnék segítségért szombati napon? Állandó orvosom nincs sajnos.

Előre is köszi a segítséget.



2014. jún. 14. 01:51
 1/1 egybaba ***** válasza:

Igen úgy tűnik rendben vagy .

Az esemény utáni az bekavar kicsit a menses naptárba de utána helyre billen a rend. Elkezdheted szerintem

2014. jún. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!