Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek melyik a jobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a jobb fogamzásgátlás, tabletta vagy óvszer?

Figyelt kérdés
Ki mivel csinálja, mik a tapasztalatok?

2014. jún. 13. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:

kettő együtt :D


a tabi talán azért nem jó, mert csúnyán belenyúl a szervezetbe és eegyáltalán nem egészséges

2014. jún. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 BlackSword ***** válasza:
A tabi... Kényelmes, olcsóbb, és nem szakad ki...
2014. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Adódhatnak komplikációk tablettaszedés közben, hogy nem használ rendesen?

Érzésben azt mondják, hogy az jobb, csak félek, hogy teherbe eshetek a használata közben is.

2014. jún. 13. 22:51
 4/8 anonim ***** válasza:
tabi. a gumi nekem nagyon nem jó :((
2014. jún. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 BlackSword ***** válasza:

Ha rendesen szeded, és rendesen megvizsgálnak, akkor nem lehet gond... Ha mellékhatások jelentkeznének, akkor pedig azonnal vissza kell menni a dokihoz, és ír akkor egy másikat...


Amit a hormonokról írnak, az pedig inkább esti dolog... Párom is szedi, és nem nőtt harmadik melle... :D De a pattanásai eltűntek... Bár az inkább a szex miatt van...

2014. jún. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

óvszer, óvszer, óvszer... amíg csak lehet, és amíg nem indokolt a tabletta... (ez attól is függ, hány éves vagy és meddig terveznéd szedni, mivel ahogy előttem is leírták, komoly hatásokat produkál a szervezetre.)

a jobb érzés az egy egyéni dolog, ki hogy érzi... és a tabletta sem nyújt 100%-os védelmet.

csak kényelemből nem döntenék a tabletta mellett, mert később sokkal jobban meg lehet szívni a mellékhatásai miatt. persze ha nem 10-15 évig akarod szedni, akkor elviekben nincs nagy para. és lehet, hogy akkor sem lenne, ez sok mindentől függ, de ez elég hosszú idő ahhoz, hogy maradandóan befolyásolja a szervezetedet.

szóval vegyetek gumit :D :)

(ha a tapasztalat érdekel: más orvosi okok miatt szedem a tablettát, nem én kértem h írja fel a doki, de ez segít a bajomon. ha tehetném, nem szedném. bár a gumi nélkül jó érzés csinálni, gumival is nagyon jó élmény volt számomra, tehát még mindig amellett állnék, ha tehetném.)

2014. jún. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6.

Jelenleg 18 éves vagyok, lassan a középsuli végén, és még előttem áll 1 vagy 2 egyetem.

Így kb. olyan 25-28 éves koromban tudnék gyermeket vállalni, addig kéne védekezni.

Így kb. mikor érné meg tablettát szedni?

2014. jún. 14. 18:55
 8/8 anonim válasza:
az óvszeri is jó de az könnyedén szakad vagy le csúszik ... a fogamzásgátló pedig hizás fogyás mellékhatása van ... szóval ... egyiksem jobb .. inkább ajánlom a spirált..
2014. jún. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!