Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segítsééég?! Tablettaa?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsééég?! Tablettaa?!

Figyelt kérdés
Ez volt az első hónapom, hogy szedem a gyógyszert. A l*ndynette nevű gyógyszert szedem. (nem tudom, hogy le szabad-e írni a nevét, ezért inkább csillagot tettem az i betű helyére) A helyzet az, hogy most van egy hét szünetem, és most kellene hogy megjöjjön. Viszont, tegnap vettem észre, hogy kihagytam egy napot. Nekem még nagyon szokatlan ez az egész. Volt olyan, hogy elfelejtettem bevenni, de akkor 12 órán belül pótoltam. Viszont ez amit kihagytam nem tudom melyik nap volt. Szombaton már fáj a hasam. Vasárnap délelőtt véreztem egy kicsit, azt hittem megjött. De aznap még bevettem az utolsó szem gyógyszert, illetve azt amit kihagytam valamikor. Aznap nagyon minimális vérzésem volt. Ma sem vérzek jobban. Sőt. A hasam az fájdogál ugyanúgy, mintha megjönne, vagy meglenne. Nem annyira intenzív a fájdalom. De néha beszúr. A héten megyek majd orvoshoz. De gondoltam felteszem a kérdést, hátha ti tudtok valami okosat mondani. Előre is köszönöm!

2014. máj. 19. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Próbálj meg visszagondolni mikor hagytad ki. Ha végül is beszedted az összeset akkor az utolsó tabitól kezdve tarts 7 nap szünetet aztán szedd tovább. A menstruáció ha furcsán jön meg az ilyen szokott lenni az első hónapban majd a következő levél után beáll.
2014. máj. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy fogalmam sincs mikor hagyhattam ki. Szedtem elvileg rendesen. Csak most így az utolsó héten nem néztem a napokat. Tegnap azonnal megnéztem, hogy hány tablettám van még, amikor észrevettem, hogy vérzek. És akkor láttam, hogy kettő van. Egy helyett. Szóval ezt nem tudom sajnos :( Remélem nem lesz gond :(
2014. máj. 19. 10:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Amellett hogy orvoshoz mész, javasolnám, hogy húzzatok gumit 1-2 hétig. Ha az első tablettás nap korábbra esik, mint az orvos, kezd el ugyanúgy szedni.
2014. máj. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!