Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mennyire jó az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bambika94 kérdése:

Szerintetek mennyire jó az escapelle esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés
Nagyon félek!!!A barátommal vasàrnap voltunk együtt kiszakadt az óvszer és elment bennem, az aktus után 3-4óra elteltével be is vettem a tablettát. Nem hànytam ki semmi hatást nem éreztem,semmi baj nem volt, a menszeszemnek pedig az eset utàn 7nappal kellene megjönni majd de szokott késni is. Remélem nem vagyok terhes! Szerintetek lehetséges? Hatásos a tabletta? Féljek? Normális értelmes vàlaszt várok! Köszönöm!
2014. jún. 11. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nalunk is megtortent ez, es hatott. Nem kell paraz. Sot meg jot is tett baratnomnek, az utan sokkal kiszamithatobban jott meg neki. Egy baratnoje ajanlotta akkor nekunk es neki is hatott.
2014. jún. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintünk vagy hat, vagy nem. nézd meg a statisztikai adatait.

amúgy nehéz a hatásosságáról beszélni, hiszen nem minden belövésből lesz gyerek.

2014. jún. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 72 óra során bevett hatásossága 84%, ez lefordítva azt jelenti, hogy ha mondjuk az első 24 órában 100 % a második napon 84, akkor a 3. napon 68 %. Te az első 24 órában vetted be, ráadásul nagyon közel az aktushoz így nyugodj meg, nem lesz gond.
2014. jún. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

# 3/3

hát persze. mert ez csak matek.....

2014. jún. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
még nem jött meg a menstruációm a gyógyszer kavart be szerintetek? igaz múlt hónapban is késett egy hetet!
2014. jún. 16. 18:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkora hormonlöket, hogy simán bekavarhat. Egyik mellékhatás pl, hogy utána egy héttel meghozza és utána vagy megjön újra rendes időben, vagy nem. A biztonság kedvéért az aktust követő 14. napon reggel tesztelj, akkor kiderül hatott-e a tabletta vagy sem.
2014. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!