Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle esemény utáni tabletta utáni menstruáció késés?!

Figyelt kérdés
ápr. 25-én jött meg utoljára és máj. 1-jén szeretkeztünk a barátommal és kiszakadt az óvszer. Máj. 2-án bevettem az eseményutáni tablettát és máj.6.-án újra megjött. A rendes ciklusom szerint máj. 23-án kellett volna megjöjjön de nem jött, ezért csináltam egy tesztet,ami negatív lett. Mivel nagyon ideges voltam ezért elmentem ma dokihoz, aki azt mondta hogy ugyse tudja megmondani még ha terhes lennék de szinte teljesen kizárta a terhességet is..Ettől függetlenül én még mindig félek, hogy esetleg terhes lennék! Esetleg volt már vkinek hasonló tapasztalata?
2014. máj. 27. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes. A betegtájékoztatón is rajta van, gyanítom, nem olvastad el. Ha mégis: szövegértés.
2014. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy fél évre felborította a hormonháztartásom és hol előbb jött, hol késett.


Betegtájékoztatót olvasni kéne.

2014. máj. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen. Nekem is ilyen volt, ne aggódj.
2014. máj. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
haveromeknal elszakadt az ovszer, masnap bevette az Escapelle-t, megis terhes lett...de nalad nem lesz baj, ha megjott :)
2014. máj. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!