Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hgyan is működik a bogyó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hgyan is működik a bogyó iratás? ->

Figyelt kérdés
bemegyek sztkba, mondm h mit akarok, azonal felküldenek a nődokihoz? mit csinálnak majd ? vért is vesznek? a doki azonnal felirj a tabit v várni kell napokig\hetekig vmi eredményre? ha nem vagyok 18 (16vagyok) kell hozzá szülő? úgy tudom, 3 havi adaot írnak fel. ezután 3havonta a nődokihoz, v háziorvoshoz kell receptért menni..:) kérek írjátokle a dolgok mentetét 1 szoval.:) kösszi^^
2010. jan. 2. 12:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
szoval az mondjátok h irathatom az sztkba 3-3havonta?
2010. jan. 2. 13:23
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én bogyómat csak a nődoki írhatja fel, a pattanásokat is eltűntette. Cypromixet szedek 3 havi tabi ára 2300 Ft.

Vérvételre elküld laborba, ott lehet 1-2 nap az átfutási idő, az eredményt egyből a dokinak küldik, és hozzá kell visszamenned a receptért. Nekem egy hónap után volt még egy vérvételem kontrollnak. Most már évente nézik a hormonszintet, évi kivizsgáláskor szokott elküldeni, de nem mindegyik doki csinálja meg.

2010. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
szoval 3 havonta msza nődokihoz a receptért?:) kösszi a válaszokat^^
2010. jan. 2. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!