Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hgyan is működik a bogyó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hgyan is működik a bogyó iratás? ->

Figyelt kérdés
bemegyek sztkba, mondm h mit akarok, azonal felküldenek a nődokihoz? mit csinálnak majd ? vért is vesznek? a doki azonnal felirj a tabit v várni kell napokig\hetekig vmi eredményre? ha nem vagyok 18 (16vagyok) kell hozzá szülő? úgy tudom, 3 havi adaot írnak fel. ezután 3havonta a nődokihoz, v háziorvoshoz kell receptért menni..:) kérek írjátokle a dolgok mentetét 1 szoval.:) kösszi^^
2010. jan. 2. 12:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
és még annyi h hétközbemenek v elmehetek ma is szombaton?
2010. jan. 2. 12:44
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
bemész sztk-ba, elmondod h nőgyógyászatra jöttél, felküldenek, ott vársz, bemész, elmondod h gyógyszert szeretnél feliratni, az orvos megvizsgál alul, lehet h vért is vesz. ha vért vesz akkor másnap mehetsz az eredményért és az eredménnyel együtt be a nőgyógyászhoz, ő átnézi h rendben van-e a májad éshogy nincs vmi rejtett betegséged, aztán felírja a gyógyszert és szevasz. először csak egyhavi adagot, h lássa h hogyan reagálsz rá, nincse mellékhatás, ilyesmik. ha bevált, akkor megkapod a 3 havi receptet. ha rögtön a háziorvossal szeretnéd iratni tovább, akkor először nemárt ha a nőgyógyász által írt recepttel mész el a háziovoshoz h szeretnéd majd legküözelebb itt feliratni a gyógyszert, és akkor az orvos látja h nem kamuzol és télleg ezt szeded. ha ismer a háziorvosod akkor nemgáz, valszeg elfogja hinni recept nélkül is.
2010. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7közbe menjél.
2010. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
és 3-3-3 havonta midig a házidoki írja fel?:S nem szeretném h édesanyámék tudjanak a gyógyszeről, és anyu nagyon jóban van az orvosommal!
2010. jan. 2. 12:47
 5/13 anonim ***** válasza:
az orvost köti a titoktartás. ha megkéred, hogy ne szóljon, akkor köteles hallgatni róla. és télleg a házidokinál írasd fel, mert egyes nőgyógyászok elkérnek 1-2000 ftot csak azért mert kiírják a receptet (lehet csak a magándoki nemtom)
2010. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
dehát a titoktartás az 1 fiatalkorú esetében a szülőkre gondlom nem terjed ki.. vagy mégis?
2010. jan. 2. 12:55
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem de...mert ilyen esetről nem tudok, de egyik bnőm volt és mondta h tud a titoktartásról, és ne mondják meg az anyjának, hogy már nem szűz, és nem mondták meg..
2010. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
ez a titoktartás dolog....tényleg köti, de nagyon sok esetben nem tartják be az orvosok, ha fiatal lányról van szó. inkább irasd nőgyógyásszal, az sztk-s nemfog pénzt elkérni érte, csak a magán.
2010. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
de azt ugye tudod h nemolcsó egy fogamzásgátló? a mai készítmények már 6-7-8- ezer ft-ba kerülnek. lesz neked erre pénzed? anyád nélkül?
2010. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
tudomtudom.. pénzem lesz rá:) az nem probléma, heti 5 ezret kapok apukámtól. anyu is ad pénnzt, simán ki tudom rendszeresen fizetni..:)
2010. jan. 2. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!