Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet baj hogy a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet baj hogy a barátom kicsit betette gumi nélkül?

Figyelt kérdés

a barátom betette a ,,péniszét" gumi nélkül de épp hogy csak a fejét mert én nem engedtem tovább de utána felhuztuk a gumit lehet belőle baj?


17/lány


2010. jan. 2. 11:57
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Szia:)először is ez az oldal pont azért van,hogy aki hülyeséget csinált vagy érdeklődik valami iránt azt segítsük!Ez a legfontosabb!Mert mindenki követ el hibákat!!

Aztán kedves kérdező szerintem megnyugodhatsz,attól,hogy éppen betette a barátod nem lehet nagy gond!Nyugodj meg!Én is követtem el hibát és többször csináltam a barátommal gumi nélkül egy picit és semmi baj sincs persze szerencse is kell hozzá!De itt minden ember csak húrrogja a másikat,hogy mekkora hülye!Szóval nyugi:)

2010. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
utolsó, én nem lehurrogni akarlak, de a kérdés az, h megvan-e az esély a terhességre. a válasz pedig, h megvan. mind1, h kicsi, vagy nagy, de megvan, akkor meg tökre mind1. felelőtlen vagy, de nem szólok bele, te életed, te szülsz, vagy mész abortuszra, ha az ilyen hülyeségekből gyerek lesz, de ne biztass mást is a felelőtlenségre.
2010. jan. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Bocsi!nem biztatásnak irtam amit írtam!úgy kezdtem,hogy én is követtem el hibákat!De a leányzó aki a kérdést feltette azt írta,hogy éppen hogy csak betette a péniszét a srác,és ebből én azt következtettem le hogy hopp odaérintette minden mozgás nélkül!Abból óriási baj nem történhet!De tényleg vigyázni kéne!és igen, én életem sajnálom,hogy csak leszólni tudtál.. mért te nem követtél el hibákat?!...:/na mindegy!A lényeg h védekezéss!!!!
2010. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
nem akartalak leszólni, de nem szeretem a felelőtlenséget. nem vok tökéletes, persze, de a védekezésben sose követtem el hibákat. remelem, h a jovoben se fogok. remelem, te is tanultal az esetbol, es azota mar rendben mennek a dolgaid. a " betette " meg nálam nem azt jelenti, h odaérintette, hanem be is tette. kérdezőnek : mind1, h csak a fejét-e, vagy az egészet, pont a fején van a nyilás, amin távoznak a spermiumok. és ha már merev volt, akkor előváladék is volt.
2010. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
oké rendben:)És persze felelősségteljesebb lettem de ez kialakul ha nem is rögtön de egy idő után tuti!
2010. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!