Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet baj hogy a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet baj hogy a barátom kicsit betette gumi nélkül?

Figyelt kérdés

a barátom betette a ,,péniszét" gumi nélkül de épp hogy csak a fejét mert én nem engedtem tovább de utána felhuztuk a gumit lehet belőle baj?


17/lány


2010. jan. 2. 11:57
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj istenem :D Hogy rinyál mindenki! Barátnőmmel fél évig napi rendszerességgel szexeltünk óvszer,és minden védekezés nélkül,csak a legvégén kivettem belöle mielött elmentem,és nem lett semmi következménye..itt meg egy berakta a fejét miatt parál valaki,és ráadásul rá is írják hogy vegyél 72órás tablettát,mekkora szar már..
2010. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
de ez nem mindenkinek jön be..
2010. jan. 4. 21:24
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem minek szekáljátok ezt a szerencsétlent. Figyu kérdező nem lehetsz terhes, de ha meg akarsz bizonyosodni róla vannak 72 órás tesztek amik kimutatják. Ajánlom a Gabrielt, az megbízható. Amúgy meg nem is baj, hogy nem szedsz tabit, mert fiatal vagy még hozzá, ráérsz arra még. És ha azt rosszul szeded, akkor meg az a gáz. A gumi meg nem szakad olyan könnyen.


L/23

2010. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
köszönöm neked utolsó!
2010. jan. 4. 21:30
 25/35 anonim válasza:
Figyi, én szintén 17 vagyok és lány. Előző párommal, mielőtt elkezdtem szedni a tabit kipróbáltuk párszor gumi nélkül, és én is paráztam párszor... (azóta felelősségteljesebb vagyok hála a jó égnek), de sok mindentől függ, hogy voltak-e életképes spermiumok, meg hogy a ciklusodnak melyik szakaszában jártál éppen. Egyszóval szerintem nem kell aggódnod, olyan ripsz-ropsz nem esik teherbe az ember lánya.
2010. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
köszönöm kicsi nyugodtabb vok :)
2010. jan. 4. 21:41
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Szivesen.

Én négy évig csak gumit használtunk a barátommal és semmi baj nem volt. Amúgy a gumin is van spermaölő anyag, úgy hogy nem kell aggódni. Helyesen kell felhúzni, ennyi.

A tablettáról csak annyit, hogy szívből gyűgyölöm amióta szedem, azóta egy jót nem tudtunk a párommal szexelni, már állandóan vérzek tőle. Te csak ne halgass arra aki azt mondja hogy egy 17 éves szedjen tabit.( fejlődő szervezet vagy még)

2010. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
L/23
2010. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
Igazuk van az utolsó hozzászólóknak, és hülyeséget mondott az eegyik előttem szóló, hogy a tabletta biztonságosabb, mint a gumi. Az óvszer nem csak a terhességtől véd, hanem minden más betegségtől is, amiket nem is tudsz, hogy elkaptad, stb. stb.
2010. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
igen, de a tabletta nem tud kiszakadni. én nem biznék az óvszerben, de ez már magánügy. és mi az, h " mit rinyál itt mindenki "? örülj, h a barátnőd nem esett teherbe, de ez nem mindenkinél jön be. biztasd csak a felelőtlenségre. amugy meg ennyitől is teherbelehet esni, hiszen ez védekezés nélküli szex, aminek a lehetséges következménye a terhesség.
2010. jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!