Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Történt egy kis baki?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt egy kis baki?!

Figyelt kérdés

Hát igen..Szóval tegnap este rájöttünk hogy a Beherovkát kis mennyiségben se bírja a szervezetem.. és valószínűleg kihánytam a gyógyszert, mivel még csak kb 2-2,5 órája vettem be.

A kérdésem a következő lenne: ma este akkor két gyógyszert vegyek be, (ergo pótoljam)

Vagy folytassam simán?


Köszi a válaszokat, és a rágalmazó "dícséreteket" előre is :D


2010. jan. 1. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Folytasd simán,de ha szexre kerül sor,nem árt legalább megszakítani vagy vmi spermicidet hazsnálni mellé.Jobb a békesség!
2010. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el a betegtájékoztatóban mert gyógyszerfüggő hogy hogy kell eljárni ha kihagytál egy szemet, (ha kihányod az uyge kihagyásnak számit). Az én gyógyszermnél pl van egy nagy táblázat rá hogy melyik héten hagytam ki a tablettát,és mikor volt szex.

De ha nem tudsz olvasni akkor leirod milyen gyóygszert szedsz,és megnézem.

2010. jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2,5 óra alatt simán felszívódott már.


A becherovkát meg -10 fokosan idd, akkor nem fogod kihányni :)

2010. jan. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat :)


Tudok olvasni egyébként csak az a legrosszabb az ilyen betegtájékoztatókban, hogy 5 másik szóval magyaráznak egyet, és körülírnak mindent.


egyébként Lindynette20-at szedek.

2010. jan. 1. 19:28
 5/8 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés.


Azt írja a betegt. hogy ha kihánytam, cselekedjek úgy mintha elfelejtettem volna bevenni. Ez oké, mivel én nem pótoltam a 12 órában, azt írja hogy folytassam simán, majd szünet nélkül kezdjem a következő levelem.


Az nagy baj volna, ha folytatnám, hagynék szünetet és majd utána kezdeném megint a levelet.?

2010. jan. 1. 19:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát szerimtembaj volna,mivel a tájékoztatoban leirják mit kell tenni hogy ne legyen ebből a hányásbol probléma.
2010. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként én is így gondolom, csak rossz, mert biztosra nem tudom , hogy kihánytam-e, vagy már felszívódott ( ugye ez mindenkinél más)
2010. jan. 1. 19:53
 8/8 A kérdező kommentje:

Oké, most nem sokkolódok ne ijedjetek meg:D nincspara...


Szóval ti mit csinálnátok ha a gyógyszer bevétele után 2,5 óra múlva hánynátok? Szeirntetek fölösleges para?.. mert felszívódott és csak én reagálom túl? vagy mi?..

2010. jan. 1. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!