Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segítség! Lehet, hogy teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Lehet, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmmel történt az eset.Buliba,részegen "összejött"egy sráccal.Nem élvezett bele,de fél h teherbe esett.Szerintetek kéne esemény utáni tablettát vennie?még nem múlt el 18 és az annyával,senkivel sem tud beszélni erről.Mit tegyen??nagyon fontos lenne és sürgős!Kérlek adjatok tanácsot gyorsan!!!
2010. jan. 1. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
meg is érdemled ha ilyen hülye vagy. vegyél be 72 órásat és imádkozz.
2010. jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztem ha még nem telt le a 72 ora akk azonal mwnjetek el nögyogyászhoz, sürgöségi ambulanciára és ott receptre felirják. a gyogyszer 5-6 ezer. és menj el vele. én 15 évesen volt ilyen, de engem a barátnöm kisért el.ehhez sztem nem kell szülö. drukkolok nektek
2010. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
ha nem védekeztek, akkor nem is kérdés, h be kell, h vegye. de jönnek majd az okosok, akik semmit se tudnak a teherbeesésről, és majd azt hangoztatják, h " aa, nem lehet terhes.. ugyan mar, hat az nem is megy olyan konnyen ". szal.. vegye csak szépen be.
2010. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menjen el dokihoz és vegyen tabit. Remélem ebből az esetből tanul és nem tesz többé ilyet, hogy védekezés nélkül egy idegen pasival lefekszik. Amúgy meg bármit el lehet kapni!Nem tudja szenved e valamilyen nemi betegségben illetve nem e HIV-vel fertőzött. Ezt minden olyan felelőtlennek írom, hogy gondoljon bele. De hiába a mai fiatalok nagyon felelőtlenek. Nem kioktatás akar lenni csak tessék már figyelni a saját épségetekre.
2010. jan. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Irány a doki, szülő nem kell hozzá.
2010. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi,és még az lenne a kérdésem,hogy milyen gyógyszer lenne a legmegfelelőbb?
2010. jan. 1. 18:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Vegye csak be szépen azt a tablettát, pontosan nem emlékszem, mennyi, de 5500 Ft körüli ára van, talán egy kicsit több. Amúgy majd az ambulancián eldöntik, hogy escapelle-t vagy a másik, a kombinált sürgősségi fogamzásgátlót írják-e fel, többnyire escapelle-t szoktak. (Sajnos a közelmúltban én is rászorultam, onnan tudom, pedig nem ma kezdtük párommal.)

Ha fél attól, hogy gáz van, tényleg csak csatlakozni tudok a korábbi hozzászólokhoz, vegye be, és pihenjen sokat.

2010. jan. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!