Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő után hatásos a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után hatásos a Daylette fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után mondható az, hogy véd és nem baj ha nem használunk óvszert. Vagy, ha rögtön a menstruáció első napján van el lett kezdve akkor az első naptól véd?
2014. jún. 5. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Tájékoztató írja!

Biztos,ami biztos alapon első levél után.Sokan ott rontják el, hogy első naptól már napi 3x puncibaélveznek.

2014. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszoló az egy hónapra esküszik, én egy hetet vártam úgy, hogy a menzesz első napján rendesen elkezdtem... Mindenkinek lelke rajta, azután, hogy elolvasta a betegtájékoztatót. Ha parás vagy, várj egy hónapot... Bár szerintem nincs sok értelme, mert ok nélkül mérgezed magad, és ha már a szervezetedben van a tab, akkor nem lehet gyereked.
2014. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!