Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2. héten kimaradt egy tabim,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2. héten kimaradt egy tabim, most akkor mi van?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon sok ilyen kérdés van már feltéve, de egyik sem adott nekem választ. A 2.heten kimaradt egy tabim, amit reggel pótoltam, de túl a 12 órán. Este ugyanúgy bevettem a szokott időben, es azóta folyamatosan, szóval csak egyetlen egy maradt ki. Másnap megint bevettem utána együtt voltam a párommal, de annyira kiment a fejemből, hogy szóljak neki, hogy elment bennem. Tegnap szedtem be az utolsót.

Elolvastam a betegtajékoztatót, amiben azt írta, hogy vegyem be mielőbb a tablettát es utána mindig vegyem be időben es akkor teljes marad a védelem, de most nem tudom mi lesz. Tanácstalan vagyok, meg nem éltem át ilyet, és nem szeretnék csak így a semmibe egy pici babát.

Szerintetek beleesettem abba a hibába, hogy baba lesz belőle?

Légyszíves csak normális kommentet írjatok, így is nagy érvágás nekem ez, így is stressznek vagyok kitéve, nem kell hogy még itt is belémtapossatok egy kicsit. Köszönöm.


2014. jún. 5. 21:23
 1/4 KBianca válasza:
Pontosan milyen fajta fogamzásgátlót szedsz ? Attól is függ hogy melyik héten a "legveszélyesebb" kihagyni egy szemet. Illetve mennyi ideje szeded?
2014. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mirabellát szedek, második hónapja
2014. jún. 5. 21:30
 3/4 KBianca válasza:
Szerintem nem kell aggódnod, ha utána rendszeresen és megfelelő időpontokban vetted be. Én Reziát szedek , de megnéztem és a tiédnél is az első és az utolsó héten kihagyom tabletta a legrosszabb. A második héten kihagyottat csak pótolni kell . Ne aggódj :)
2014. jún. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, most azért egy picit megnyugodtam:)
2014. jún. 5. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!