Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A tablettától fáj a mellem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tablettától fáj a mellem? Ha igen, meddig fog? SOS!

Figyelt kérdés

Ez az első levél tabim, most kezdtem szedni csak. Kb. a levél felénél járok, a hétvégén azt állapította meg a barátom, hogy tuti nőtt tőle a mellem. Ami lehetséges is, mert fáj úgy, mint mielőtt megjön, csak nem múlt el. Feszül. Ez meddig tart? El fog múlni? Mellékhatások között olvastam a mellmegnagyobbodást és a mellfájdalmat is. Ez a kettő együtt jár vajon, vagy külön?

Meddig kéne várnom, hogy elmúljon a melleim érzékenysége?


Köszönöm előre! :)


19/L


2014. jún. 4. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Mint tudjuk, az első 3 hónapig bármi lehet, hisz szokja a szervezeted... ha utána is megmaradnak a gondok, menj el a dokihoz és felír neked másikat, hátha az jó lesz. :)
2014. jún. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem most van az első tablettamentes hetem. Most is feszül, szerintem nekem is nőtt. Én szurkolok, hogy ez még folytatódjon :D

Amúgy logikusnak tűnik, hogyha nő, az fájni fog. Szóval addig jó, amíg feszül ;)

2014. jún. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy amíg nő valamennyit, addig feszül :D mensi előtt is azért szokott ugye pár napig feszülni, mert picit megduzzadnak. És ezért sem idegeskedek, mert tudom, hogy valószínűleg azért feszül, mert nőttek :') Tükörben ellenőrizve - tényleg. De azért néha már kellemetlen, még akkor is, mikor a barátom csak lesegíti a melltartót. Pedig nem durva sosem :D

Szóval kb. 3 hónapot érdemes várni és ha addig nem múlik el, menjek a dokihoz akkor? Oké.


Egy plusz kérdés: barnázás meddig lesz? Ugye az első megvonásossal elmúlik? Iszonyat idegesítő, van amikor azt hiszem jó már, nappal nincs semmi, aztán este meg szex után tisztára olyan a gumi :( és ha picit szerencsétlenek vagyunk, akkor a lepedőn is van egy kb. 200 forintos méretű folt :( a kedvem is elmegy a szextől, pedig szuper volt mindig is :(

2014. jún. 4. 23:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó, akkor válaszolok neked még egyszer, hátha ez eljut az agyadig: az első 3 hónapban bármi lehet. Én ugyan szerencsés voltam, és elmúlt a barnázás az első hónap után, de olyan is van, akinek megmarad... az már azt jelentheti, hogy nem elég hatékony, vagy nem jó neked, akkor felírnak kicsit erősebbet.
2014. jún. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jó, akkor kérdezek mégegyszer. Miért kell lekezelően válaszolni??? Értettem, hogy az első 3 hónapban bármi lehet, de gondoltam kitérek konkrétan a barnázásra, másnál hogy volt. BOCSI!!!

Különben én úgy tudtam, az első hónap a kritikus inkább, ahol bármi lehet. De ezek szerint rosszul tudtam.

2014. jún. 4. 23:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is végig barnázás volt. Majd most kiderül, hogy lesz tovább. Reméljük elmúlik. Engem mondjuk annyira nem zavar, eddig is kellett tisztasági betétet használnom mindig. Szexnél meg egy törölköző megoldhat mindent. :)
2014. jún. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Engem picit azért zavar :/ Remélem hamar vége lesz! Amúgy azért zavar, mert igazából kellemetlen a barátom előtt. Bár tud róla meg minden, mondta, hogy nem is zavarja, főleg azért, mert a gumi miatt ebből ő semmit nem érez. Ami igaz is, de nekem kicsit torokszorító érzés, hogy barnás folyásom van. Ráadásul nem csak folyik, hanem picit darabos. Vagyis nem darabos, hülye szó rá, de nwm tudom megfogalmazni máshogy :( bocsi a részletességért :/
2014. jún. 6. 10:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyi, a fiúk péniszéből egy jó nagy adag fehér trutyis cucc jön ki, gondolom tutod mire gondolok. Na, ne szégyelld, elmúlik az :)
2014. jún. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!