Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Másnak is volt a Cypromix...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is volt a Cypromix tablettától rossz közérzete, elhúzódó vérzése?

Figyelt kérdés
Eddig nem használtam semmilyen fogamzásgátló tablettát, ma egy hete kezdtem el szedni a Cypromixet. Észrevettem, hogy az utóbbi napokban többször érzem magam rosszabbul, fáj a fejem és hányingerem van. A másik problémám, hogy ameddig nem kezdtem el szedni, átlagosan 5 napig tartott a vérzésem, most meg már a 7. napom van, és nem úgy néz ki hogy el akar múlni...A betegtájékoztatóban ottvan mellékhatásként a rossz közérzet, fejfájás, sőt, leírják hogy az első néhány hónapban megszokott a rendszertelen vérzés.. Másnál is volt így, vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen? Tudnátok tapasztalatokat mondani?

2014. ápr. 15. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem mindegyik tabitól az volt... soha többet ilyen sz...rt nem szedek..:(
2014. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jó hülye vagy, hogy azt se tudod mit szedsz be
2014. ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aki csak durrogni tud, az inkább tartsa meg magának a véleményét!!! Miért lennék hülye? Teljesen tidztában vagyok vele mit szedek be!!!! Direkt odaírtam, hogy elolvastam a betegtájékoztatót, tudom mi áll benne!!! Én arra lettem volna kíváncsi (mivel most kezdtem el szedni életemben először), hogy másnál akik ezt a gyógyszert szedik jelentkeztek-e hasonló tünetek...
2014. ápr. 16. 15:40
 5/6 anonim ***** válasza:
én vagyok az első, és ugyanez volt a gondom. sokan csk durrogni járnak ide amúgy:S sajnos..... ha nem múlik el a 2.hónapban sem, akkot hagyd abba, illetve ha nagyon fáj tőle a fejed, mert akkor bele is halhatsz...
2014. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rednben! Köszönöm szépen a választ! :)
2014. ápr. 19. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!