Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a pasim a fenekembe élvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasim a fenekembe élvez és nem szedek tabit lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szal átfolyhat valahogy a puncimba esetleg mit csinaljak h ne folyjon át?
2009. dec. 31. 00:13
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
már megint hülye válaszok.. lehetsz terhes. gondolj csak bele, egyszer kicsuszik, és végighuzodik a hüvelyednél. az előváladékban is lehetnek spermiumok, és attól is teherbe lehet esni.
2009. dec. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:

Vagy pl egy szarcsimbók kerül a puncidba, és megszülöd kulabát az ünnepi kakit.

[link]

Hellóó Bellóóóó! :D:D:D:D

2009. dec. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetsz terhes és ilyen gyereked lesz: [link]
2009. dec. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:

ÁÁÁ jók a válaszok!! :D

Hogy lehetnél már terhes??!! Gyenge elméjű!! Gondolkozzál már! Annak a spermának valami erő folytán be kell jutni a hüvelybe!!! s nem csak úgy folydogálnia a sejhajodon!

2009. dec. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
utolsó, te is aztán nagy szaki vagy. h lehettek ennyire szűklátókörüek?? ezzel az erővel akkor előváladéktól se lehet teherbeesni, pedig lehet.
2009. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
milyen moralis valasz ez a kerdes alapjaraton nem normalis idiota segbe kurato rib*anc cigany az ilyeneket kene kiba*szatni ebbol az orszagbol segelyebol is kotont vesz
2009. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:

utolsó, neked meg gazdag a fantáziád. Felverik a faszt a 20 centi mélyre belespriccelnek a seggébe. Kifossa, és hagyja a punciján végig csorogni :D:D:D

Ennyire csak nem hülye.

2009. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
Mindenkitől kérdezem: ez a lány még nincs tisztában hogyan lehet terhes, és hogyan nem, de már a fenekébe élveznek?? Én vagyok maradi, hogy nekem ez sok egy kicsit?
2009. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
Na én is írtam már ide.A lényeg : hónapokig éltem a barátnőmmel így mikor nem szedte a gyógyszert,punciba gumival,amúgy anélkül.Nem lett terhes.Te se leszel.Nem fog az oda átfolyni,annyira túlspirázzák néhányan ezt a kérdést....Olyan mint a "Ha gyógyszerrel védekezek akkor használjak-e gumit is"Persze,sőt csak takarón keresztül csináljátok és húzz rá egy biciklibelsőt is még.Ugyan már,komolyan kihal a világból az önfeledt szex?Nem tudom mások meg miért butáznak meg cigányoznak le téged,feltettél egy kérdést(ami ugyan buta) de tájékozódni sosem késő.
2009. dec. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
nem spirázzuk túl, de azért nem árt vigyázni. márcsak, a fertőzsések miatt is.
2009. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!